“Headbanger’s Delight Tour” z przystankiem w Olsztynie

2015-10-06 10:00:20 (ost. akt: 2015-10-06 10:01:41)
Muzyka Nowy Andergrant (Olsztyn) 10 października 2015
“Headbanger’s Delight Tour” z przystankiem w Olsztynie

Autor zdjęcia: Rafał Kotylak/Materiały prasowe

Niesamowita dawka energii i muzyczne święto - tak w skrócie można opisać wydarzenie, które już w sobotę (10 października) odbędzie się w Olsztynie. To właśnie stolica Warmii i Mazur, jest jednym z przystanków trasy koncertowej zespołu Acid Drinkers.

Już w najbliższą sobotę (10 października) do Olsztyna zawita istna muzyczna legenda - zespół "Acid Drinkers". „Headbanger’s Delight Tour” z pewnością jest obowiązkowym punktem kalendarza każdego fana tego nietuzinkowego zespołu.

- „Headbanger’s Delight Tour” zapowiada się jako czysta radość z grania i spotkania z fanami w klubach w całej Polsce! „Trzeba im brutalnie dopieścić uszy”- komentuje trasę lider zespół Tomasz „Titus” Pukacki - podają organizatorzy.


Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 16 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

“Headbanger’s Delight Tour”, czyli Acid Drinkers w trasie!
Nowy Andergrant (olsztyn); 10 października (sobota); godz. 20

Bilety: 40zł (przedsprzedaż)/ 50zł (w dniu koncertu)
Support: Messa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB