MJUT już w piątek w Olsztynie

2015-10-06 17:02:59 (ost. akt: 2015-10-06 17:38:38)
Muzyka Olsztyn, Klub Amnezja, ul. Żołnierska 16C 9 października 2015
MJUT już w piątek w Olsztynie

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Trójmiejski MJUT pochodzi z Działdowa, z którego wyruszył nad morze w poszukiwaniu wyzwań i inspiracji. Grupa zadebiutowała w 2007 r. piosenką "Do końca wszystkiego". W piątek, 9 października zespół wystąpi w olsztyńskim klubie Amnezja.

Druga płyta zespołu MJUT zatytułowana „9” ukazała się niespełna 5 lat po debiucie. Młodzi eksperymentatorzy dojrzeli i przeobrazili się w świadomych artystów, potrafiących nadać swoim pomysłom i emocjom bardzo konkretną formę. Wsparli ich w tym producenci – Krystian Wołowski i Adam Hryniewicki znani z trójmiejskiej grupy Dick4Dick.

Patryk Kienast, wokalista i autor większości utworów na płycie: - Nowe piosenki to przede wszystkim świadomy wybór melodii i lekkości, choć były one pisane w podwójnym skupieniu i kilku z nich patronuje nie mniejszy smutek niż tym, które znalazły się na naszym pierwszym albumie. To szczere i proste komunikaty na temat absurdów rzeczywistości i gorzkiej strony życia we dwoje.

Tę zmianę doskonale ilustruje znany już utwór "Tyle, ile chcę", którym MJUT udowadnia, że nie obawia się zgrabnych refrenów i doskonale odnajduje się w klasycznej formule piosenkowej.

MJUT
9 października (piątek), godz. 21:00
Klub Amnezja (ul. Żołnierska 16C, Olsztyn)

https://www.facebook.com/events/141547089525640/

bilety:
15 zł (przedsprzedaż w Klubie Amnezja, w Starym Zaułku - Marii Rodziewiczówny 8, Salonie muzycznym RIFF, ul. Prosta 39 - - oraz nawww.kupbilecik.pl)
20 zł (w dniu koncertu)

mat. organizatora

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB