Kamil Bednarek w Andergrancie. Złap bilet!

2015-10-12 12:51:07 (ost. akt: 2015-10-15 14:23:52)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 17 października 2015
Kamil Bednarek w Andergrancie. Złap bilet!

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Na koncert Kamila Bednarka zapraszamy już w sobotę, 17 października do klubu Nowy AnderGrant przy ul. Kołobrzeskiej 32 w Olsztynie. Początek koncertu godz. 21.

W czerwcu 2015 ukazała się druga studyjna płyta, pod szyldem „Bednarek”, zatytułowana "Oddycham", którego część materiału została zarejestrowana na Jamajce. Na albumie gościnnie wystąpiło kilku znamienitych muzyków, między innymi sekcja dęta Deana Fraser'a z Kingston na Jamajce, Junior Kelly czy Albarosie.

Z polskich wykonawców na szczególną uwagę zasługuje udział skrzypka Michała Jelonka, który znakomicie wkomponował się w stylistykę reggae. Występy na żywo są bardzo energetyczne, spontaniczne i grane sercem, a nie tylko umiejętnościami, sam Kamil Bednarek, bawiący się muzyką, jest prawdziwym mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością. Koncert w Olsztynie w sobotę 17 października w Klubie Nowy AnderGrant przy ul. Kołobrzeskiej 32
Bilety: 35 zł — przedsprzedaż, 40 zł — w dniu koncertu.

Uwaga! Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety. Aby zdobyć jeden z nich należy wysłać sms z uzasadnieniem, dlaczego bilet powinien trafić właśnie do Ciebie. SMS należy wysłać pod numer 7248 w treści wpisując kod ol.imp1.x, gdzie "x" to uzasadnienie. Na smsy czekamy do czwartku (15 października) do godz. 16. Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną o tym powiadomione telefonicznie.

>>> Regulamin - konkursy (bilety do kina, imprezy, książki, nagrody rzeczowe)

Dołącz do nas na Facebooku! Wejdź na www.facebook.com/Orientacja


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB