LARI LU & YOACHIM w Sowie

2015-10-26 16:25:09 (ost. akt: 2015-10-26 16:26:36)
Muzyka Olsztyn, ul. Zamkowa 2A, Galeria Sowa, 26 listopada 2015 - 26 października 2015
LARI LU & YOACHIM w Sowie

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Już 26 listopada w Galerii SOWA odbędzie się wyjątkowy koncert duetu: LARI LU & YOACHIM! To wyjątkowe połączenie sił dwóch Artystów to gwarancja udanego muzcznego wieczoru.

LARI LU

Debiutancki album LARI LU, "11", ukazał się w listopadzie 2014 roku. Artystka zaskoczyła wszystkich zmianą stylu i niezwykłymi tekstami. Płyta uzyskała świetne recenzje dziennikarzy i opinie fanów, w których doceniono kunszt i poziom artystyczny całości projektu. Ukazały się już dwa single i klipy promujące album: "Nad ziemią" i "Ha Ha". Album "11" wymyka się typowym kategoriom muzycznym. Jest to mieszanka melodyjnego popu, energetycznej muzyki elektronicznej i brzmienia żywych, różnorodnych, w dużej części - egzotycznych instrumentów. Zawiera również elementy muzyki ambient. Lari Lu tworzy nową, własną kategorię, której stylistycznie najbliżej do artystów takich, jak: Imogen Heap, Lamb, Apparat.

6 listopada - blisko rok po premierze albumu "11", ukaże się wydawnictwo cyfrowe pt.: "11 | Remix & Rework EP". Już 2 listopada będzie je można usłyszeć w pre-streamingu w serwisach Tidal i Wimp. EP-ka będzie zawierała aż 10 remiksów autorstwa: Baascha, Rubber Dots, Envee, Random Trip, Rafała Malickiego, Dustplastic, No Echoes, DreamChach i Natalii Gadziny. Pierwszym singlem promującym to wydawnictwo jest "SMOK (Dustplastic Remix)".

YOACHIM

Urodzony 29 lutego 1988 roku YOACHIM jest wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów i producentem muzycznym. Jego twórczość można zaliczyć do gatunków "alternative/electropop/synthpop" ale Yoachim jest przede wszystkim samodzielnym, nie dającym się zaszufladkować autorem.

Yoachim współpracuje z djami i producentami szeroko pojętej muzyki elektronicznej szczególnie związany jest z niemiecką sceną klubową (Olivier Schories, Solee, Boss Axis, Mian&Yoa). W 2012 roku nakładem kultowej międzynarodowej wytwórni Parquet Recordings wydano składankę remixów jego utworu "EHC", w marcu tego roku światło dzienne ujrzała zaś kolejna kolaboracja Yoachima – tym razem wspólnie z niemieckimi producentami, Solee oraz duetem Boss Axis nagrany został ich wspólny utwór "Still Here", wydany w formie Digital i vinyl, zremixowany przez takich producentów jak hiszpański UNER czy australijski Fables.

21 kwietnia 2015 roku odbyła się premiera singla i teledysku do utworu "Forest", zapowiadającego debiutancką EP’kę "Isn’t That, Gone", która z pewnością potwierdzi to, co o artyście już wiadomo. Muzykę Yoachima łączy bowiem liryczność tekstów i melodii i elektroniczny pazur, ale przede wszystkim wyjątkowa osobowość, skupienie i wrażliwość.

26.11.2015, godz. 20:00
Galeria Sowa
ul. Zamkowa 2, Olsztyn

Bilety: 20 / 25 zł można nabyć w punktach:

+++ Sklep muzyczny RockFan,
+++ Klub Studencki STREFA (Kortowo)
+++ Galeria Sowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB