Olsztyńskie Mikołajki - nietypowo pozytywna akcja w Olsztynie

2015-10-27 09:50:12 (ost. akt: 2015-10-27 10:03:53)
Inne Olsztyn 27 października 2015 - 8 listopada 2015
Olsztyńskie Mikołajki - nietypowo pozytywna akcja w Olsztynie

Autor zdjęcia: sxc.hu

Pamiętacie prezenty, które przygotowywało się w szkole dla koleżanek i kolegów? Chcielibyście znów poczuć ten świąteczny klimat i radość z obdarowania kogoś prezentem? Teraz macie na to szansę, zespół olsztyńskiej akcji mikołajkowej przygotował dla Was zabawę!

W Olsztynie startuje niecodzienna akcja mikołajkowa. Jeżeli pamiętacie mikołajki organizowane w szkole to bez najmniejszego problemu zrozumiecie zasady.

- Najpierw chętni piszą list do św. Mikołaja, potem losują inną osobę i przygotowują jej prezent. A na koniec wielka mikołajkowa impreza! Już można się zapisywać - mówi Marcin Wójcik organizator akcji.

Zapisy trwają do 8 listopada. Potem nastąpi losowanie uczestników. Zgłoszeni dostaną list z imieniem innej osoby, i kilka tygodni na stworzenie lub kupno prezentu w limicie 30 złotych.

- Rozdanie prezentów odbędzie się 5 grudnia podczas specjalnej imprezy dla uczestników - wyjaśniają organizatorzy.

Prezenty podczas wspólnej akcji będą rozdawały elfy. - Będzie jak w szkole! Planujemy wspólne ubieranie choinki, pieczenie pierników, śpiewanie kolęd czy czytanie bajek - mówi Marcin Wójcik, pomysłodawca projektu. - Mamy fajnych partnerów, dzięki którym impreza będzie po prostu mega!

Więcej o projekcie: http://mikolajki.olsztyn.plKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB