Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych jest Grupa WM Sp. z o.o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

Teatr przy Stoliku w Planecie 11 powraca!

2015-11-12 12:05:43 (ost. akt: 2015-11-12 12:10:19)
Teatr Planeta 11 16 listopada 2015 18:00
Biblioteka Planeta 11

Biblioteka Planeta 11

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Planeta 11 zaprasza na kolejną odsłonę Teatru przy Stoliku! Tym razem zebrani 16 listopada o godz. 18 w Planecie 11 miłośnicy literatury i teatru, będą świadkami historii pewnej miłości

Dzieje uczucia romantycznego kupca do kapryśnej i próżnej arystokratki, w brawurowej adaptacji Wiesławy Szymańskiej-Niemaszek, to kolejny w Teatrze przy Stoliku ukłon w stronę klasyki. Ponadczasowa opowieść o miłości Izabeli Łęckiej i Stanisław Wokulskiego pióra wybitnego znawcy obyczajowości i ludzkich charakterów, mimo upływu lat nie tylko nie traci na aktualności, ale potwierdza mistrzostwo stylu i narracji Bolesława Prusa.

IZABELA I WOKULSKI HISTORIA PEWNEJ MIŁOŚCI
Na podstawie "Lalki" Bolesława Prusa
Wystąpią: Wiesława Szymańska-Niemaszek, Grzegorz Jurkiewicz
16 listopada, godz. 18.00
Planeta 11, al. Piłsudskiego 38


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB