Żona do adopcji już niedługo w Olsztynie

2015-11-14 20:00:00 (ost. akt: 2015-11-16 13:27:57)
Teatr Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM 29 listopada 2015 16:00
Żona do adopcji już niedługo w Olsztynie

W roli żony do adopcji w Olsztynie wystąpi Olga Borys

Autor zdjęcia: Krzysztof Piątek

Olga Borys w kalejdoskopie codziennych utarczek damsko-męskich. Spektakl komediowy pt. "Żona do adopcji" będzie można zobaczyć na scenie Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w niedzielę (29.11) o godz. 16:00.

„Żona do adopcji" to studium przypadku przeciętnego polskiego małżeństwa, napisane przez Marka Pitucha, wyreżyserowane przez Jakuba Ehrliha i zagrane przez Patrycję Szczepanowską/Olgę Borys (zamiennie), Marka Pitucha i Jakuba Wonsa, czyli ekipę związaną z katowickim Old Timers Garage. W Olsztynie wystąpi Olga Borys.

Spektakl jak w kalejdoskopie przedstawia codzienne męsko-damskie utarczki, podane w moco komediowej formie. Od porysowanej patelni, okruszków na dywanie, przez zażyłe więzi z mamusią po relacje z kolegami. To również spektakl o tym, kto w związku tak naprawdę nosi spodnie i jak sprawdzają się starzy kumple. Wszystko w atmosferze dużej dozy niedomówień, aluzji i budowania skojarzeń u widzów.

Publiczność fantastycznie reaguje na każdy bodziec ze sceny. Nie ma się czemu dziwić - postacie i dialogi zostały przygotowane na wysokim poziomie. Więcej informacji na temat spektaklu na stronie >>> www.zonadoadopcji.pl

Spektakl pt. "Żona do adopcji"
29 listopada (niedziela), godz. 16:00
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego
ul. Dybowskiego 11, Olsztyn


Zamówienia grupowe pod nr tel.: 502 661 402
Cena biletu: 70 zł od osoby
e-mail: rezerwacjaartystyczna@gmail.com