W centrum Olsztyna odbędzie się świąteczny wyścig reniferów!

2015-11-23 10:57:24 (ost. akt: 2015-11-23 11:03:33) Artykuł sponsorowany
Inne Aura Centrum 23 listopada 2015 - 12 grudnia 2015
W centrum Olsztyna odbędzie się świąteczny wyścig reniferów!

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

23 listopada w Centrum Handlowym Aura Centrum zabrzmią dzwonki sań. Tego dnia wystartuje nowa, świąteczna promocja, dzięki której każdy Klient będzie mógł wziąć udział w wyścigu… reniferów! Na najszybszych pomocników Świętego Mikołaja czekać będzie nie lada gratka – spełniona lista świątecznych prezentów!

– Wyjątkowa świąteczna atmosfera zagości niedługo w Centrum Handlowym Aura Centrum za sprawą niezwykłej, wirtualnej gry – wyścigu reniferów! Udział w niej mogą wziąć wszyscy, którzy zarejestrują się na stronie www.wyscigreniferow.pl (odnośnik do strony będzie także dostępny na www.auracentrum.pl) i utworzą na niej swojego awatara – wirtualnego renifera. Rejestracja będzie także możliwa u hostess, na specjalnym, reniferowym stoisku, które stanie w atrium głównym Aura Centrum. Na potrzeby zabawy stworzona została także specjalna, bezpłatna reniferowa aplikacja przystosowana do systemu operacyjnego Android o nazwie Aura Wyścig Reniferów, którą będzie można pobrać ze sklepu Google Play.

Sama rejestracja jednak nie wystarczy. Aby wirtualny renifer przesuwał się w wyścigu trzeba będzie mu w tym pomóc robiąc zakupy w Aura Centrum w okresie trwania promocji, tj. od 23 listopada do 12 grudnia br. Jak znaleźć się na czele peletonu reniferów? Każdy kolejny zakup, zarejestrowany przy stoisku w Aura Centrum będzie premiowany unikalnym kodem adekwatnym do wartości zakupów. Po wprowadzenie kodu (w centrum, z pomocą hostess lub korzystając z własnego laptopa, tabletu, komórki) nasz renifer przesunie się o kilka mil naprzód w wyścigu. Im wyższe i częstsze zakupy, tym szybciej pobiegnie nasz renifer i tym większe będą postępy w grze.

Ważnym elementem zabawy będzie także stworzenie listy upragnionych świątecznych prezentów o wartości do 5000 zł i zarejestrowanie jej on-line. 3 pierwsze renifery, które dobiegną do mety będą miały możliwość zrealizowania swoich marzeń do kwoty kolejno 5000 zł, 2500 zł i 1000 zł. Na dalsze 47 reniferów, czekać będą… żywe, 1,5 metrowe choinki do odbioru w Aura Centrum. Zatem nagrody trafią w ręce aż 50 osób.

Wyścig reniferów to kolejna nowatorska akcja promocyjna, którą będziemy realizować na terenie Aura Centrum. W naszej najnowszej zabawie istotną rolę będą odgrywały media elektroniczne – cała gra będzie się toczyła w wirtualnym świecie wypełnionym uroczą świąteczno-zimową scenerią, lecz, aby odnieść w niej sukces, trzeba będzie udać się na realne zakupy w sklepach Aura Centrum – mówi Anna Gospodarek, Dyrektor Centrum, Balmain Property Management. I dodaje: Mamy nadzieję, że Akcja dostarczy naszym Klientom wiele radości i bożonarodzeniowych, ciepłych emocji.

Szczegółowy regulamin Akcji dostępny będzie u hostess i w biurze administracji Centrum.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB