Stand-up Art: Szykuje się eksplozja śmiechu

2015-12-07 11:55:46 (ost. akt: 2015-12-07 11:02:47)
Inne Andegrant, Olsztyn 14 grudnia 2015 20:00
Stand-up Art: Szykuje się eksplozja śmiechu

Autor zdjęcia: Mat. prasowe/Andergrant

W poniedziałek (14 grudnia) do Olsztyna zawita kilku znanych i lubianych komików, którzy zaprezentują się olsztyńskiej publiczności podczas Stand-up Art w Nowym Andergrancie.

Grzegorz Halama: komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, parodysta i muzyk. Znany ze świetnego poczucia humoru i własnego stylu. Ojciec Chrzestny polskiego stand-up’u. Wykreował wiele postaci, a wśród nich Pana Józka (hodowcę kurczaków z Chociul), Śpiewającą bakterię, czy w ostatnim czasie Ochroniarza z supermarketu. Po 5 latach urlopu wraca na scenę z nowym programem „Długo i szczęśliwie”. Bystre obserwacje życia codziennego, podane szczerze i dowcipnie. Program bez wulgaryzmów. Grzegorz Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru, opowiada o tematach uniwersalnych.

Na przykład o odchudzaniu:

Paweł Reszela: komik, aktor, autor tekstów, jeden z prekursorów klasycznych występów Stand-Up w Polsce. Główną cechą występów Pawła Reszeli jest bardzo dobry kontakt z publicznością, a także energia, którą przekazuje widzom. Wieloletnie doświadczenie sceniczne gwarantują wspaniałą zabawę z niezliczoną ilością gagów na temat kobiet, mężczyzn, rodziny i znajomych, polskich przypadłości i naszego stereotypowego myślenia. Potwierdzają to liczne nagrody publiczności na festiwalach kabaretowych w całej Polsce.

Gościnnie:
MACIEJ BRUDZEWSKI
olsztyński stand-uper, finalista Antrakt Stand-Up Festiwal, zdobywca złotego medalu Roześmianego Ziemniaka za najpiękniejszy uśmiech.

Prowadzenie:
ARKADIUSZ JAKSZEWICZ
komik, kabareciarz, konferansjer z Warmii

Stand-up Art (Andegrant, Olsztyn)
14 grudnia (poniedziałek), godz. 20
Bilety: 35 zł, 40 zł (w dniu występu)

Mat. prasowe organizatora imprezy

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB