Coolturalny Student w kolejnej odsłonie. Na scenie Kabaret K2

2015-12-07 20:20:16 (ost. akt: 2015-12-07 17:24:05)
Inne 15 grudnia 2015
Coolturalny Student w kolejnej odsłonie. Na scenie Kabaret K2

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Zapraszamy na kolejną edycję Coolturalnego Studenta w tym roku akademickim! W Centrum Konferencyjnym UWM w Olsztynie zagości pochodzący z Zielonej Góry – Kabaret K2!

Zgrany team tworzący kabaret to dwójka panów o tajemniczych kryptonimach Barciś i Mimi. Postanowili oni w 2012 roku stworzyć sceniczny duet. Kontrowersyjny i komiczny. O sobie wyrażają się jako o grupie towarzysko – imprezowej i zgodnie twierdzą, że K2 powstał, żeby „kontynuować kontentowanie”, którego oboje doświadczyli wcześniej, udzielając się w formacjach takich jak: „Babeczki z Rodzynkiem” i „Hlynur”.

Twórczość od razu zyskała fanów wśród publiczności oraz znawców branżowych, o czym świadczy szereg prestiżowych nagród, m.in. WRYJEK 2012 - I nagroda, SZPAK 2012 - I nagroda oraz I nagroda w Przeglądzie Kabaretów Amatorskich w ich debiutanckim okresie.
Okazjonalnie mogliśmy oglądać ich w produkcjach TVP2: „Dzięki Bogu już weekend” oraz „Kabaretowa Scena Dwójki”. Lubią zaskakiwać, improwizować i wprowadzać interakcje z publicznością. Ich program jest dynamiczny i zróżnicowany.

Ich show zobaczyć można będzie 15 grudnia 2015 roku (wtorek). Zapraszamy na seans, który odbędzie się o godzinie 18:30.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB