Te-Tris Live w Olsztynie

2016-01-04 10:48:43 (ost. akt: 2016-01-04 14:54:37)
Muzyka Nowy AnderGrant 8 stycznia 2016 20:00
Te-Tris Live w Olsztynie

Autor zdjęcia: Materiały promocyjne/Andergrant

W najbliższy piątek (8 stycznia) o godzinie 20 w klubie Nowy AnderGrant w Olsztynie, premierowo z albumem "Definitywnie" zagra doskonale znany wszystkim fanom konkretnego rapu - Te-Tris. Tet i jego koncertowa ekipa, to prawdziwe sceniczne tornado, zgodnie zaliczane do jednych z najlepszych rapowych show w Polsce. Nie czekajcie i przekonajcie się o tym osobiście!

23 października 2015 roku, nakładem Step Records ukazał się trzeci oficjalny, solowy album Te-Tris’a tj. „Definitywnie”. Za muzykę na albumie odpowiada sam Te-Tris, koprodukcją albumu zajął się Sir Mich. Wsparcia muzycznego udzielili również Nerwus i Kacper Winiarek (gitara). Gościnnie na albumie pojawiają się; Ras (Rasmentalism), Astek (Dwa Sławy), Kuba Knap a damskimi wokalami płytę ubarwiły Ksenia Metelska i Kinga Pędzińska.

Za skrecze i cuty na płycie odpowiedzialni są Dj DBT oraz Dj Ike. Album to niezwykle udana mieszanka brzmień, klimatów i pomysłów. Świetnie sprawdza się zarówno na domowym hi-fi, słuchawkach w tramwaju ale przede wszystkim, po raz kolejny gwarantuje ciekawe, różnorodne i energetyczne koncerty. Od małych, wypełnionych po brzegi klubów, przez plenery, po wielkie festiwale – zawsze i wszędzie można spodziewać się show godnego MC z wieloletnim scenicznym doświadczeniem i słynącego z występów live.

Te-Tris Live
Klub Nowy AnderGrant (Olsztyn)

8 stycznia (piatek), godz. 20
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (przy wejściu)
Bilety w przedsprzedaży dostępne w: Klub Nowy ANDERGRANT, Pub SARMATA, Sklep muzyczny ROCKFAN, SkateShop Rootstore oraz na www.andergrant.com/bilety

Mat. prasowe organizatora

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB