Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych jest Grupa WM Sp. z o.o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

Zagrają by pomóc mieszkańcom schroniska

2016-01-18 17:00:44 (ost. akt: 2016-01-18 17:12:50)
Muzyka CEiIK (Olsztyn) 24 stycznia 2016 17:00
Zagrają by pomóc mieszkańcom schroniska

Plakat promujący koncert.

Autor zdjęcia: Mat. prasowe/Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie

W najbliższą niedzielę (24 stycznia) w CEiIK-u odbędzie się Koncert Noworoczny, podczas którego wystąpią uczniowie szkoły muzycznej z Dywit. Wydarzenie ma być okazją do przekazania podarków dla mieszkańców olsztyńskiego schroniska.

Jeśli nie macie planów na niedzielny wieczór, to zachęcamy do wzięcia udziału w "Koncercie Noworocznym", który odbędzie się w olsztyńskim Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych. Przed gośćmi wystąpią uczniowie Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach.

Koncert będzie idealną okazją do pomocy mieszkańcom Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie.


Koncert Noworoczny
CEiIK (sala koncertowa), Olsztyn
24 stycznia (niedziela), godz. 17

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Zagrają by pomóc #1910324 | 188.146.*.* 19 sty 2016 11:36

    ich sprawa jak zagrają.....

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Zagrają by pomóc #1910323 | 188.146.*.* 19 sty 2016 11:36

    ich sprawa jak zagrają.....

    ! - + odpowiedz na ten komentarz