Filmowy maraton z nowym "Pitbullem" w kinie Helios. Mamy bilety!

2016-01-19 12:00:00 (ost. akt: 2016-01-19 12:03:17)
Filmowy maraton z nowym Pitbullem w kinie Helios. Mamy bilety!

Autor zdjęcia: mat. prasowe

W piątek (22 stycznia) w kinach Helios w całej Polsce odbędzie się pierwszy w tym roku Nocny Maraton Filmowy. Podczas jednej nocy również w Olsztynie zaprezentowane zostaną aż cztery najmocniejsze polskie kryminały ostatnich lat z premierowym pokazem filmu „Pitbull. Nowe porządki”! Chcesz bilet? Sprawdź, jak go zdobyć.

Widzowie NMF-u w kinie Helios zobaczą trzy bezkompromisowe filmy w reżyserii Patryka Vegi, rozpoczynając od kultowego „Pitbulla”. Następnie premierowo zaprezentowana zostanie jego długo wyczekiwana kontynuacja —„Pitbull. Nowe porządki”, a potem świetne „Służby specjalne”. Na zakończenie na ekranach pojawi się doskonały, obsypany nagrodami film Wojciecha Smarzowskiego — „Drogówka”.

Będzie to nocne spotkanie z brutalnym światem prawdziwych twardzieli… Taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu zasnąć!

Mamy dla Was cztery pojedyncze bilety na maraton z "Pitbullem" w olsztyńskim Heliosie. Poniżej zasady rozdawania biletów do kina.

Aby dostać bilet, należy dziś do godz. 18 wysłać sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną powiadomione o tym sms-em.

Chcesz zdobyć bilet? Wyślij sms pod numer 7248 o treści: go.kino1.x. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT.Materiały prasowe

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. :( #1910870 | 88.156.*.* 19 sty 2016 22:52

    bez sławka desperskiego-a w zasadzie M. Dorocińskiego to nie będzie to samo:(

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz