Czuwanie w modlitwie

2016-01-28 10:30:00 (ost. akt: 2016-01-28 10:46:33)
Kultura 3 lutego 2016 - 15 lutego 2016
Czuwanie w modlitwie

Autor zdjęcia: Aleksandra Jakimczuk

Do 15 lutego w holu Braniewskiego Centrum Kultury można oglądać wystawę fotografii Adama Wróbla. Wystawa jest fotograficznym zapisem uroczystości beatyfikacji Jana Pawła II, a także dnia poprzedzającego to wydarzenie.

Ukazuje Rzym goszczący pielgrzymów z całego świata — ludzi, w sercach których wciąż żyje wielki papież i jego słowa. Fotografie przedstawiają ich czuwanie w modlitwie oraz oczekiwanie na radosny moment beatyfikacji. Autor wystawy był jednym z kilku akredytowanych fotoreporterów z Polski. To pozwoliło mu na wykonanie zdjęć w miejscach niedostępnych dla wszystkich.

Adam Wróbel ur. 10.01.1974 r. w Suchej Beskidzkiej, fotografią zajmuje się od 10 lat. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej o specjalności fotografia. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych. "Beatyfikacja JP II, Watykan, 1 Maja 2011r." to trzecia wystawa indywidualna. Jest autorem zdjęć do wielu albumów. Jego zdjęcia ukazywały się także w prasie krajowej i zagranicznej. Prowadzi zajęcia z fotografii w Studium Reklamy oraz z młodzieżą gimnazjalną. Poza fotografią współpracuje z firmami TV, jako operator przy projektach filmowych.


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB