Mazurskie Agro Show już w lutym w Expo Arenie w Ostródzie

2016-01-31 12:00:00 (ost. akt: 2016-02-01 09:55:24)
Inne Ostróda 13 lutego 2016 - 14 lutego 2016
Mazurskie Agro Show  już w lutym w Expo Arenie w Ostródzie

Autor zdjęcia: Łukasz Lamcho

Ponad 100 wystawców, 150 czołowych marek krajowych i zagranicznych na 35 tysiącach metrów kwadratowych nowoczesnych hal Expo Arena w Ostródzie. Lutowa wystawa Mazurskie Agro Show zapowiada się imponująco.

To będzie  druga edycja rolniczej wystawy, ale pod zmienioną nazwą - Mazurskie Agro Show Ostróda 2016. Nowa nazwa nawiązuje do cyklu cieszących się uznaniem w branży innych wystaw rolniczych - Agro Show i Zielone Agro Show, organizowanych w kraju przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

- Pierwsza edycja naszej wystawy w Ostródzie w ubiegłym roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem - mówi Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych. - Spełniła wysokie oczekiwania zarówno wystawców, jak i odwiedzających. W ciągu dwóch weekendowych dni imprezę odwiedziło ponad 18 tysięcy osób! Teraz spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania ze strony rolników. Swoją obecność zapowiedziało również wiele grup zorganizowanych.

Dlatego też w tym roku organizatorzy potroili powierzchnię wystawienniczą. Wystawcy będą mogli prezentować swoje maszyny, urządzenia i produkty na ponad 35 tys. m2 powierzchni Expo Arena w Ostródzie.
Mazurskie Agro Show otworzy sezon 2016 jako najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom z północno-wschodniej Polski i jedyna tak kompleksowa wystawa rolnicza organizowana w województwie warmińsko-mazurskim. Organizator liczy na  ponad 100 wystawców, reprezentujących 150 czołowych marek krajowych i zagranicznych maszyn i urządzeń rolniczych, a także inne podmioty oraz instytucje związane z rolnictwem.

Na wystawie będą tez obecni czołowi dystrybutorzy z regionu, którzy  zaprezentują  rolnikom swoją najnowszą ofertę w przede dniu nowego sezonu. I chociaż na polach jeszcze śnieg, warto zobaczyć, jakie technologiczne nowinki pojawiły się w szeroko rozumianej branży rolniczej.

- Oprócz zwiedzania stoisk i okazji do bezpośrednich rozmów z dealerami maszyn ze swojego regionu, rolnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych seminariach - dodaje Renata Arkuszewska. - Każdy będzie mógł znaleźć tu coś dla siebie i efektywnie spędzić czas.

Halowa wystawa Mazurskie Agro Show Ostróda 2016 odbędzie się w dniach 13 i 14 lutego w halach wystawienniczych Expo Arena w Ostródzie. Ekspozycja będzie czynna w godz. 9 -17. Organizator zapewnia wstęp wolny dla zwiedzających, bezpłatny parking i katalog wystawy. Grupy zorganizowane mogą liczyć na dofinansowanie kosztów dojazdu na wystawę. bcl


Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Adam #1922183 | 178.43.*.* 1 lut 2016 20:31

    Myślałem że tam nic się nie dzieje ale jednak coś :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz