Koncert BEZ TUBY

2016-01-29 10:57:45 (ost. akt: 2016-01-29 11:03:47)
Muzyka Sala kameralna pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena 29 stycznia 2016 18:00
Koncert BEZ TUBY

Plakat promujący koncert.

Autor zdjęcia: Mat. prasowe organizatora

Unikalny koncert ,,Bez tuby'' odbędzie się w piątek (29 stycznia, godz. 18) w sala kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena. Będzie to eksperyment muzyczny w wykonaniu studentów piątego roku Instytutu Muzyki UWM z klasy Jarka Kordaczuka.

Mieszanka zaskakujących brzmień i nietypowych połączeń dźwiękowych. Koncert składa się z siedmiu utworów: Ostenuto, Aquafon, Toccata, Call Center, Sythling, Violin Fx, Wasser Pipe.

Jarek Kordaczuk (ur. 18 sierpnia 1967 w Biskupcu) jest wykładowcą ma Wydziale Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. To kompozytor, dyrygent i reżyser projektów multimedialnych. Jego zainteresowania twórcze oscylują wokół możliwości wykonawczych i specyfiki ludzkiego głosu.

Kordaczuk przesuwa granice tradycyjnej poezji śpiewanej w stronę muzycznej awangardy, wykorzystując muzyczny potencjał pojedynczych słów, imion czy efektów dźwiękonaśladowczych. W swoich projektach wzbogaca brzmienia akustyczne syntetycznymi, wykorzystując także instrumenty elektroakustyczne własnej konstrukcji.

Koncert Koncert "Bez tuby''
29 stycznia (piątek), godz. 18
sala kameralna pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB