Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych jest Grupa WM Sp. z o.o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

WNoŚ zaprasza na dzień otwarty

2016-01-29 13:58:27 (ost. akt: 2016-02-09 10:25:41)
Inne Wydział Nauk o Środowisku UWM 9 lutego 2016 - 12 lutego 2016
WNoŚ zaprasza na dzień otwarty

Autor zdjęcia: Wydział Nauk o Środowisku UWM

Już za niespełna dwa tygodnie, na olsztyńskim Kortowie odbędą się Dni Otwarte Wydziału Nauk o Środowisku. Poza wykładami i warsztatami, organizatorzy przewidzieli kilka wyjątkowych atrakcji.

Ćwiczenia z pasjonującymi eksperymentami, odwiedziny w nowoczesnych laboratoriach, spotkania ze studentami i wykładowcami oraz mnóstwo ciekawych wykładów - tak w skrócie prezentuje się oferta zbliżających się Dni Otwartych na Wydziale Nauk o Środowisku UWM.

Zatem, jeśli chcecie poznać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące środowiska i lepiej zapoznać się ze studiami na olsztyńskim uniwersytecie, musicie tam być!


Dni Otwarte Wydziału Nauk o Środowisku
9-15.02 (wtorek-piątek), godz. 9-16

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB