Jarosław Chojnacki zaśpiewa w Bisztynku

2016-02-01 08:55:51 (ost. akt: 2016-02-01 09:22:46)
Muzyka 14 lutego 2016
Jarosław Chojnacki zaśpiewa w Bisztynku

Autor zdjęcia: PP/OKiAL Bisztynek

Obdarzony wyjątkowym głosem poetycki pieśniarz Jarosław Chojnacki wystąpi w Walentynki, 14 lutego 2016 r. o godz. 17 w ośrodku kultury w Bisztynku. Zapraszamy.

"Czy mniejsze może zawierać w sobie większe? Może! Wbrew prawom fizyki spełnia tę właściwość Jarek Chojnacki, z głosem i energią przekraczającymi kruchą fizyczność nosiciela. Chojnacki śpiewa prosto w środek duszy, raniąc serca uspokojone popkulturą. Polecam tego niezwykłego pieśniarza, który - gdyby tylko chciał – mógłby być pierwszym – z pierwszych." - to opinia Jana Jakuba Kolskiego o Jarosławie Chojnackim, opublikowana na stronie internetowej artysty.

Jarosław Chojnacki to piosenkarz, pieśniarz i kompozytor piosenki poetyckiej. Sam mówi, że to najpiękniejszy gatunek muzyczny. Występuje z gitarą i instrumentem klawiszowym oraz profesjonalnymi podkładami muzycznymi.

Jarosław Chojnacki wystąpi w ośrodku kultury w Bisztynku w Walentynki, 14 lutego o godz. 17. Bilety w cenie 15 złotych już można rezerwować telefonując pod: 89-718-80-67.

UWAGA! 28 lutego w ośrodku kultury w Bisztynku wystąpi John Porter (co zapowiemy osobno). Jeśli kupisz bilet na oba koncerty zapłacisz tylko 40 złotych (Bilet tylko na koncert J. Portera kosztował będzie 35 złotych.)

and


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB