Kreatywna Aura Kobiet, czyli… szycie jest piękne!

2016-02-03 12:21:23 (ost. akt: 2016-03-03 14:38:41) Artykuł sponsorowany
Inne 27 lutego 2016
Aura Kobiet

Aura Kobiet

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Rusza kolejna Aura Kobiet. Tym razem 15 chętnych pań będzie mogło nauczyć się szycia od podstaw. Żadne umiejętności nie są wymagane. Potrzebne będą jedynie dobre chęci i pozytywne nastawienie.

Igła, nitka i maszyna do szycia, to przyjaciółki naszych babć i mam, z którymi kontakt się powoli urywa. Czas to zmienić!

27 lutego w Aurze Centrum odbędą się warsztaty rękodzieła, w trakcie których uczestniczki przekonają się, że umiejętność szycia to dar praktyczny, przydatny, przyjemny i jak najbardziej na czasie. W roli prowadzącej wystąpi mistrzyni ręcznie robionych maskotek - Marta Zaręba-Wołodkowicz z Manufaktury Marty. Zapisy przez stronę >>> www.aurakobiet.pl już trwają.

„Kiedy cztery lata temu sprawiłam sobie maszynę do szycia nie umiałam nawet nawlec nitki. Dziś jedyne ograniczenie stanowi czas. Gdy nie szyję – projektuję, ozdabiam, zbieram rękodzieło i odbieram telefony typu – to jest dużo piękniejsze, niż na zdjęciu!” – mówi Marta Zaręba-Wołodkowicz, której krawiecka firma rękodzielnicza – Manufaktura Marty, uszyta została z prawdziwej pasji.

Marta poprowadzi najbliższe spotkanie zorganizowane w ramach programu Aura Kobiet, którego pomysłodawcą i realizatorem jest centrum handlowe Aura Centrum. W trakcie warsztatów, które odbędą się 27 lutego, 15 pań wyłonionych na drodze prostego konkursu trwającego na stronie www.aurakobiet.pl, będzie miało możliwość wzięcia udziału w bezpłatnej, czterogodzinnej szkole umiejętności krawieckich.

Przed uczestniczkami stanie urocze zadanie uszycia do wyboru – dwóch milusińskich kotków, eleganckiego konika lub zamyślonej sowy. Żadne umiejętności nie są wymagane, wystarczą jedynie dobre chęci. Wszystkie materiały niezbędne do wykonania maskotek, w tym maszyny do szycia i materiały, zapewniają organizatorzy!

Aby otrzymać zaproszenie na warsztaty wystarczy wejść na stronę www.aurakobiet.pl i odpowiedzieć na pytanie - jaki rodzaj rękodzieła jest Ci najbliższy i dlaczego. Zgłoszenia można wysyłać do 24 lutego 2016.

Uczestniczki, oprócz porządnej dawki pasji i podstaw krawieckich otrzymają również niespodzianki i upominki.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Eaa #1928049 | 9 lut 2016 07:19

    A zdjęcie w formularzu czyje ma być?? Oczywiście muszą być piękne Panie ha ha

    ! - + odpowiedz na ten komentarz