"Komputerowy ćpun" w Planecie 11

2016-02-09 08:06:03 (ost. akt: 2016-02-09 08:07:47)
Kultura Olsztyn, Planeta 11, al. Piłsudskiego 38 9 lutego 2016
Komputerowy ćpun w Planecie 11

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Jest zapalonym graczem, uzależnionym od wirtualnej rozrywki. Na spotkanie z autorem niezwykłej książki, Krzysztofem Piersą, zapraszamy do olsztyńskiej Planety 11.

"Komputerowy ćpun" to poradnik dla tych, którzy są uzależnieni od gier. Ogromną wiedzę znajdą w nim także osoby z ich najbliższego otoczenia.

Krzysztof Piersa - dziennikarz telewizyjny, pasjonat fantastyki i modelarstwa - opisuje uzależnienie z własnego doświadczenia. Z książki możemy się dowiedzieć jak powoli wchodził coraz głębiej w wirtualny świat. Zaznacza gdzie pasja zamieniła się w manię.

Poradnik ukazał się na runku 18 listopada 2015 roku. Przedstawione jest w nim stanowisko graczy, czyli co im dają gry. Ale - co niezwykle cenne - rozbija wszystkie wymówki graczy, by grać bez przerwy przez wiele godzin. Podpowiada też otoczeniu, jak rozmawiać z maniakalnym graczem, w jaki sposób rozpoznać uzależnienie oraz w jaki sposób z niego wyjść.

"Komputerowy ćpun" jest pierwszą tego typu propozycją na polskim rynku. Spotkanie z autorem książki, Krzysztofem Piersą we wtorek (9 lutego) o 17:30 w bibliotece Planeta 11.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB