W rytmie bluesa zespół NADMIAR

2016-02-11 13:25:55 (ost. akt: 2016-02-11 13:17:42)
Muzyka Galeria Sowa 17 lutego 2016
W rytmie bluesa zespół NADMIAR

Autor zdjęcia: Mat. prasowe organizatora

Już 17.02 w galerii Sowa Olsztyn zapraszamy na bluesa.

Zespół NADMIAR w składzie:
Damian Michalski– śpiew, Maciej Maciołek – gitara basowa, Marcin Żmuda – gitara, Hania Brzezińska - perkusja, Sławomir Szpot – gitara

NADMIAR powstał w maju 1994 roku, skupiając ludzi o zróżnicowanych fascynacjach muzycznych – stąd nazwa zespołu. „W swoim repertuarze doskonale łączą standardy bluesowe z własnymi kompozycjami. Całość bardzo mocno osadzona jest w rockowym graniu lat 60 – tych i 70 – tych.” Doceniła to publiczność na festiwalu „RAWA BLUES” i wyróżniła zespół najbardziej prestiżową z nagród „NAGRODĄ PUBLICZNOŚCI”. Grupa jest również laureatem festiwali „ANANKE’95”, „BLUES NAD BOBREM” – wyróżnienia indywidualne, „SKIERNIEWICKA NOC BLUESOWA”. Zespół z powodzeniem koncertuje na terenie całego kraju biorąc udział w festiwalach: „Blues nad Piławą”, „Noc Bluesowa” w Rawie Mazowieckiej, „RAWA BLUES” w Katowicach, „Baszta” w Gołańczy, „Bluestracje” w Chorzowie, „Blues Express” w Zakrzewie, „Blues Meeting” w Toruniu występując u boku gwiazd polskiej jak i światowej sceny bluesowej. Do tej pory zagrał blisko 1000 koncertów (w tym również za granicą – Niemcy), ma też w swoim dorobku nagrania dla TVP 2, telewizji lokalnych, rozgłośni radiowych.

W kwietniu 2015 roku ukazała się kolejna płyta zespołu, zatytułowana „Impreza”.

Wokalista zespołu - Damian Michalski – brał z powodzeniem udział w V-ej edycji The Voice of Poland. Fragmenty jego występów można zobaczyć tutaj:

Bilety: 20zł /25zł w Sowie i RockFanie
Rezerwacje 502656902

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB