Grand Prix Granicy Warmii i Mazur. Biegaj z nami!

2016-02-15 11:02:50 (ost. akt: 2016-02-25 13:58:59)
Grand Prix Granicy Warmii i Mazur

Grand Prix Granicy Warmii i Mazur

Bieganie sprawia ci przyjemność? Lubisz crossowe dystanse? Ta impreza jest właśnie dla ciebie!

Przed nami Grand Prix Granicy Warmii i Mazur. To cykl sześciu biegów. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 5 km, a w ostatnim – 10 km. Każdy z biegów ma swoją urozmaiconą trasę przez malowniczy krajobraz naszej pięknej krainy. Będą lasy, łąki, górki, zdarzy się też błoto, ale nie przejmuj się. Na mecie będziesz zmęczony i zarazem szczęśliwy. Endorfiny z pewnością dadzą o sobie znać. Gotowy? Zaczynamy!

Cykl składa się z 6 biegów. Organizatorzy przygotowali Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica (26 marca), Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki (23 kwietnia), Bieg Dąbrówno (28 maja), Nutripol Bieg o Puchar Burmistrza Olsztynka (25 czerwca), KormoRun Bieg Pstrąga z Nadleśnictwem Olsztynek (16 lipca) i MTZ BHP Bieg Gregorioviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy (15 października). Zapisy na pierwszy z nich już ruszyły. Szykuj się na 26 marca. Zarezerwuj sobie tę datę w kalendarzu już dziś! Start godzina 12. Godzinę wcześniej zaplanowano bieg dla dzieci.

- Ta impreza ma na celu popularyzację i upowszechnianie biegania jako zdrowej i prostej formy sportu i wypoczynku - mówi Wojciech Kopeć, organizator Grand Prix Granicy Warmii i Mazur. - Mamy nadzieję, że spodoba się i zobaczymy się z zawodnikami na każdym z biegów. Mogę dziś zdradzić, że będziemy mieli ciekawe medale, które mam nadzieję przyciągną biegaczy na nasze biegi, statuetki oraz nagrody finansowe, a dla tych którzy ukończą 4 z 6 biegów specjalne pamiątki, aby zapamiętali cykl do końca życia. Zgłoszenia na pierwszy bieg przyjmowane są przez stronę www.projektigrzyska.pl do 21 marca.
mn

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB