Samograj Day w Olsztynie

2016-02-15 09:32:36 (ost. akt: 2016-02-15 08:37:38)
Muzyka Andegrant 19 lutego 2016 20:00
Samograj Day w Olsztynie

Autor zdjęcia: Mat. prasowe organizatora/Andegrant

W najbliższy piątek (19.02) w Olsztyńskim klubie Andergrant odbędzie się Samograj Day. Wystąpią Postnatura, Frontal Cortex, Józef Ost, Baracuda Spray i Parampampam Trio.

BARACUDA SPRAY
Żyj szybko, kochaj mocno i umieraj młodo! Po latach działalności artystycznej w Olsztynie czas oddać pole młodszemu pokoleniu. W nowym roku zaczynamy naszą ostatnią trasę koncertową 'The Very End 2016'. Na jednym z ostatnich koncertów zobaczymy się w Anderze.
Skład: Grzesiu 'Tupienóżka' Gołaszewski - wokal i bas, Łukasz 'Szybkarączka' Gołaszewski - gitara,
Krzysztof 'Wielkastopa' Kamiński - gitara
Paweł 'Dwiestopy Jackson' Stanisławski - perkusja

JÓZEF OST
Trio z Bartoszyc (okolice Obwodu Kaliningradzkiego) grające muzykę popularną (mało). Psychodeliczna atmosfera, przywołująca ducha twórczości polskiej nowej fali lat 80. z Variete na czele, transowa praca sekcji rytmicznej, oszczędna lub rzężąca w tle gitara oraz miarowe i jednorodne deklamowanie pesymistycznych tekstów sprawiają, że utwory mogą płynąć właściwie w nieskończoność.
Skład: Karol - gitara, głos
Marcin - perkusja, drony
Hubert - bas
Tomek - drony, głos


PARAMPAMPAM TRIO
Olsztyńsko-kętrzyński zespół improwizujący w którym konfiguracja instrumentów nadaje muzyce posmak transu od strony sekcji rytmicznej i gitarowej onirycznej psychodelii. Ta rozimprowizowana ambientowo-psychodeliczna mieszanka sprawia, że nagrania jak i koncerty są jedyną i niepowtarzalną okazją na obcowanie z ich muzyką tu i teraz.
Skład: Andrzej Koczan - bas
Dariusz Dzwolak - perkusja
PawełŁ Nałyśnik - gitara

FRONTAL CORTEX
Olsztyński zespół wykonujący rocka progresywnego. Piosenki charakteryzuje spory ładunek energii i melodyjność. Tematyka zaś związana jest wnikliwą obserwacją świata, walką z emocjami. Utwory zespołu mają zróżnicowaną i rozbudowaną strukturę, przeplatając lekkie i melodyjne fragmenty ciężkimi riffami. Fani klimatycznego, rockowego grania na pewno znajdą coś dla siebie.
Skład:Bartosz Kukuć - drums
Grzegorz Gołaszewski - bass/voc
Łukasz Gołaszewski - guitar
Rafał Piegat - guitar

[/b]POSTNATURA
to synergia dźwięku z obrazem. Oba elementy tworzą wybuchową mieszankę melodii, hałasu, porządku i chaosu. Instrumentalna muzyka, która wylewa się z wszelkich ram gatunkowych stawia na dowolność interpretacji, jej duchem jest dźwięk zaś intelektem obraz.
[b]Skład:
Jaca - bas
Stachu - perkusja
Świder - gitara
Gleba - VJ, klawisze


Samograj Day
19.02 (piątek), godz. 20
Nowy AnderGrant (Olsztyn)
Bilety: 9 zł (na bramce)

Źródło: Mat. prasowe organizatora

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB