Nie wiesz, co robić w nadchodzący weekend? Przejrzyj nasze propozycje!

2016-02-19 09:00:10 (ost. akt: 2016-02-18 14:23:25)
Nie wiesz, co robić w nadchodzący weekend? Przejrzyj nasze propozycje!

Autor zdjęcia: Olsztyńska TV

Jesteś zmęczony mijającym tygodniem? Chcesz się odstersować, ale nie masz pomysłu? Sprawdź nasze propozycje imprez z Olsztyna i regionu. Z nami na pewno nie będziesz się nudzić!

Za nami kolejny ciężki tydzień pracy lub nauki. Każdy z nas zasługuje na relaks, jednak nie wszyscy mają pomysł na zabawę. Jeśli chcesz się zabawić w weekend, a nie wiesz, gdzie się wybrać, sprawdź nasze propozycje. Dobra zabawa gwarantowana już od piątku!

PIĄTEK

Koncert ROCK kONia w Sarpie

Zapraszamy na występ mrągowskiej grupy ROCK kONia, wykonującej utwory wywodzące się z nurtu amerykańskiej muzyki folk-rockowej lat 70. Repertuar zespołu tworzą własne interpretacje "kamieni milowych" przedstawicieli gatunku, takich jak: Bob Dylan, Neil Young, The Who.

Więcej informacji tutaj >>> Koncert ROCK kONia w Sarpie

Wiolinowe hity w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

"Wiolinowe hity" – to tytuł koncertu w dniu 19 lutego 2016 (godz.19.00), którego solistką będzie znakomita polska skrzypaczka Natalia Walewska. W jej wykonaniu oraz orkiestry symfonicznej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego zostaną zaprezentowane najsławniejsze melodie, m.in. Julesa Masseneta, Piotra Czajkowskiego, Fritza Kreislera oraz popularne utwory orkiestrowe.

Więcej informacji tutaj >>> Wiolinowe hity w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

SOBOTA

Tysiące Winyli na Starym Mieście

Tysiące Winyli & Vinyl Pub w Olsztynie zapraszają wszystkich wielbicieli analogowego brzmienia na kolejną giełdę płyt winylowych. 20 lutego w godzinach 11-16 Vinyl Pub zapełni się kilkoma tysiącami płyt winylowych. Od starych wydań The Beatles, przez muzykę funk i disco z lat 70 i 80 po nowe brzmienia.

Więcej informacji tutaj >>> Tysiące Winyli na Starym Mieście

Plakat Mazurskiej Nocy GladiatorówBitwa o Giżycko - Noc Gladiatorów

Mazurska Noc Gladiatorów Bitwa o Giżycko – pod takim hasłem odbędzie się 20 lutego druga w historii miasta gala sportów walki. Widowisko odbędzie się w hali sportowej COS OPO w Giżycku. Tutaj stanie „klatka”, w której zmierzą się zawodnicy w K 1, MMA, karate i boksie. Powalczą amatorzy i zawodowcy (dwie ostatnie walki).

Więcej informacji tutaj >>> Bitwa o Giżycko - Noc Gladiatorów

NIEDZIELA

Koncert zespołu LEJDIS&dżentelmen

Klub Sarp i stowarzyszenie ProKultura zapraszają na koncert zespołu LEJDIS&dżentelmen. Czwórka uzdolnionych muzyków połączy swe talenty specjalnie dla Państwa 21 lutego o godzinie 18:00 w Klubie Sarp. Przy tak uzdolnionych muzykach atrakcji nie zabraknie.

Więcej informacji tutaj >>> Koncert zespołu LEJDIS&dżentelmen

Rozpisz się na warsztatach kreatywnego pisania w Olsztynie

Kolejna odsłona praktycznych zajęć, które pobudzają twórcze myślenie. Treścią warsztatów będzie prezentacja zasad kreowania udanych opowieści oraz sprawdzenie w działaniu narzędzi służących jej tworzeniu. Uczestnicy dowiedzą się, jaka jest rola stereotypów w konstruowaniu postaci, czym są tzw. „kamienie milowe” oraz na czym polega metoda „płatka śniegu”.

Więcej informacji tutaj >>> Rozpisz się na warsztatach kreatywnego pisania w Olsztynie


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB