Mistrzostwa makijażu w OSW. "Królowa disco" motywem przewodnim

2016-02-19 11:45:54 (ost. akt: 2016-02-19 11:49:56)
Inne 20 lutego 2016
Mistrzostwa makijażu w OSW. Królowa disco motywem przewodnim

Autor zdjęcia: wb/Archiwum GO

Olsztyńska Szkoła Wyższa zaprasza na Mistrzostwa Makijażu. Motywem przewodnim w tym roku będzie "Królowa disco".

W sobotę 20 lutego Wydział Zdrowia Publicznego Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego po raz dwunasty organizuje Mistrzostwa Makijażu. Tym razem motywem przewodnim imprezy będzie stylizacja na „Królową disco”. Organizatorzy zapowiadają liczne atrakcje.

— Wprawdzie karnawał już za nami, ale warto przyjść i zobaczyć jak zrobić szalony i odważny makijaż, który może nam się przydać na imprezy — zachęca Monika Seredyn -Turowska, rzecznik prasowy Olsztyńskiej Szkoły Wyższej. — Królowa disco to wielki powrót stylu retro: ma być dużo, kolorowo i gęsto. Warto się odważyć czasem na taki makijaż i nauczyć się stylizować w tak niepowtarzalny sposób —zachęca pani Monika.

Podczas mistrzostw będzie można kibicować uczennicom OSW. Makijażystki będą walczyły o puchar, a dostanie go ta, która wykaże się największym talentem i kreatywnością w sztuce upiększania twarzy.

Oprócz tego na gości czekają stoiska z kosmetykami, niepowtarzalną biżuterią i najmodniejszymi ubraniami. Będzie można bezpłatnie skorzystać z porad doświadczonych makijażystek, stylistek i kosmetyczek. Impreza będzie uatrakcyjniona przez występy dziecięcych formacji tanecznych.
Impreza rozpocznie się o godzinie 11 impreza w siedzibie OSW przy ul. Bydgoskiej 33 hala D.

kg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB