Bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży

2016-02-22 20:33:13 (ost. akt: 2016-02-22 20:37:41)
Inne Olsztyn, Eranova, ul. Obrońców Tobruku 3 4 marca 2016
Bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży

Naucz się udzielać pierwszej pomocy swojemu dziecku!

Eranova (ul. Obrońców Tobruku 3, Olsztyn), zaprasza na BEZPŁATNE warsztaty skierowane do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci, mające na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka.

Warsztaty odbędą się 4 marca o godz. 17:00. Prowadzone będą przez doświadczonych ratowników medycznych i najlepszych instruktorów bezpieczeństwa.

Celem wydarzenia jest zwiększenie świadomości dotyczącej bezpiecznego macierzyństwa oraz pomoc rodzicom w bezpiecznym i zdrowym rozwoju ich dziecka. Uczestnicy nauczą się jak udzielić pierwszej pomocy kobiecie w ciąży oraz niemowlęciu. Dowiedzą się jak zmniejszyć ryzyko nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt oraz spotkają z ekspertem, który poprowadzi autorski warsztat “Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”.

W trakcie warsztatów przyszli rodzice dowiedzą się jak wybrać bezpieczny fotelik dla swojego dziecka, jak prawidłowo go zamontować w samochodzie oraz jak zapiąć dziecko w foteliku zapewniając mu maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

Wstęp na spotkania jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Przyszli rodzice, którzy chcą zdobyć wiedzę przekazywaną przez doświadczonych instruktorów powinni zarejestrować się poprzez stronę internetową: www.bezpiecznymaluch.pl.

***
Zapraszamy do ERANOVA!
Recepcja: tel. kom. 885 81 81 85, tel. 89 534 94 04
recepcja@eranova.pl