Zbieraj kolekcję wyjątkowych magnesów i weź udział w loterii Aury!

2016-03-02 07:01:46 (ost. akt: 2016-03-02 13:42:48) Artykuł sponsorowany
Zbieraj kolekcję wyjątkowych magnesów i weź udział w loterii Aury!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Zastanawialiście się kiedyś, co powiedziałby Wasz pupil, gdyby mógł mówić? Być może odpowiedź na to nurtujące wszystkich właścicieli zwierząt pytanie znajdziecie podczas wyjątkowej promocji zakupów w sklepach Aury Centrum. Do zebrania jest cała kolekcja magnesów z zabawnymi zwierzakami i ich „złotymi myślami”. Wśród nich do upolowania, choć nie jest to właściwe w tym przypadku słowo, będą także Jockery. Ich wylosowanie będzie oznaczało zdobycie cennych nagród!

„Elvis żyje”, „To nie ja zbiłem wazon”, „Czy możesz mówić głośniej”, – jakiemu pozytywnie zakręconemu zwierzakowi przypisalibyście te słowa? Klienci Aury będą mogli przekonać się czy pasują do psa, kota, czy może innego pupila. Przez cały marzec, przy okazji zakupów w sklepach Aura Centrum, będą można zbierać zabawne magnesy ze zwierzakami. Rób zakupy – kolekcjonuj i wygrywaj to hasło nowej loterii zakupowej w Aura Centrum, która oprócz dobrej zabawy oferuje również atrakcyjne fanty!

W gronie zabawnych zwierzątek czaić się będą również tzw. Jockery odpowiadające cennej nagrodzie. Telewizory, konsole do gier, expresy do kawy Dolce Gusto, zestawy do makijażu, klocki Lego i inne niespodzianki czekać będą na szczęśliwców, którym uda się go wylosować. Do wzięcia udziału w loterii uprawniają zakupy na kwotę min. 50 zł widniejące na jednym paragonie.

Magnesy będzie można odbierać po dokonaniu zakupów przy kasach sklepów Aury Centrum biorących udział w promocji, lub w punkcie obsługi loterii znajdującym się na pasażu, losując je ze specjalnie zaprojektowanych do tego celu pudełek. Rozdanie nagród odbędzie się 3 kwietnia br. w atrium głównym Aura Centrum na parterze. Regulamin promocji dostępny jest w biurze administracji centrum.

Upoluj zwycięski magnes - do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody! Między innymi:

- Telewizory Samsung UE43J5500
- Sony PlayStation 4
- Telefony iPhone 5S
- Aparat fotograficzny Nikon D3200 + obiektyw 18-55VR
- Ekspres do kawy Dolce Gusto DROP
- Deskorolka elektryczna Manta Smart Balance Board ...i wiele, wiele innych.

Nagrody czekają, ale Ty nie czekaj! Akcja trwa do 31 marca 2016 r.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB