Wyjątkowa loteria w Aura Centrum

2016-03-09 12:07:37 (ost. akt: 2016-03-09 12:16:09) Artykuł sponsorowany
Inne 2 marca 2016 - 3 marca 2016
Wyjątkowa loteria w Aura Centrum

Zastanawialiście się kiedyś, co powiedziałby Wasz pupil, gdyby mógł mówić? Być może odpowiedź na to nurtujące wszystkich właścicieli zwierząt pytanie znajdziecie podczas wyjątkowej promocji zakupów, która już dzisiaj rozpoczyna się w sklepach Aury Centrum. Do zebrania jest cała kolekcja magnesów z zabawnymi zwierzakami i ich „złotymi myślami”. Wśród nich do upolowania, choć nie jest to właściwe w tym przypadku słowo, będą także Jockery. Ich wylosowanie będzie oznaczało zdobycie cennych nagród!

„Elvis żyje”, „To nie ja zbiłem wazon”, „Czy możesz mówić głośniej”, – jakiemu pozytywnie zakręconemu zwierzakowi przypisalibyście te słowa? Już od dzisiaj Klienci Aury będą mogli przekonać się czy pasują do psa, kota, czy może innego pupila. Przez cały marzec, przy okazji zakupów w sklepach Aura Centrum, będą można zbierać zabawne magnesy ze zwierzakami. Rób zakupy – kolekcjonuj i wygrywaj to hasło nowej loterii zakupowej
w Aura Centrum, która oprócz dobrej zabawy oferuje również atrakcyjne fanty!

Wesołe magnesy to nie wszystko, co będzie można zdobyć w marcu w naszych sklepach.
W gronie zabawnych zwierzątek czaić się będą również tzw. Jockery odpowiadające cennej nagrodzie. Telewizory, konsole do gier, expresy do kawy Dolce Gusto, zestawy do makijażu, klocki Lego i inne niespodzianki czekać będą na szczęśliwców, którym uda się go wylosować. Do wzięcia udziału w loterii uprawniają zakupy na kwotę min. 50 zł widniejące na jednym paragonie. Zatem szanse wszystkich będą równe a o wygranej decydować będzie wyłącznie szczęście – mówi Anna Gospodarek, Dyrektor Aura Centrum z Balmain Property Management.

Magnesy będzie można odbierać po dokonaniu zakupów przy kasach sklepów Aury Centrum biorących udział w promocji, lub w punkcie obsługi loterii znajdującym się na pasażu, losując je ze specjalnie zaprojektowanych do tego celu pudełek. Rozdanie nagród odbędzie się 3 kwietnia br. w atrium głównym Aura Centrum na parterze. Regulamin promocji dostępny jest w biurze administracji centrum.