Targi Budowlane w Hali Urania

2016-03-16 10:01:19 (ost. akt: 2016-03-16 10:37:57)
Inne 18 marca 2016 - 20 marca 2016
Targi Budowlane w Hali Urania

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Już po raz 36. w naszym województwie odbędą się Targi Budowlane Warmia Mazury EXPO. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali Urania w Olsztynie w dniach 18-20 marca.

Targi Budowlane Warmia Mazury EXPO to miejsce spotkań wystawców związanych z branżą budowlaną, ich klientów biznesowych i indywidualnych. Wśród zaproszonych tegorocznych 120 wystawców znajdą się zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i firmy z całego kraju — producenci materiałów budowlanych, instalacji, czy firmy świadczące usługi budowlane.

Dla wystawców Warmia Mazury EXPO jest świetną okazją do zbadania potrzeb rynkowych, a także nawiązania ważnych biznesowych relacji i pozyskania kontrahentów. Dla klientów targi to miejsce, w którym będą mogli zapoznać się z prezentowanymi ofertami, zapytać o konkretne produkty czy usługi.

Podczas targów specjaliści z branży poprowadzą także cykl warsztatów i prelekcji poruszając zagadnienie „Dom czy mieszkanie”, które doskonale wpisuje się w tematykę wydarzenia.

Warmia Mazury EXPO to najważniejsze wydarzenie związane z branżą budowlaną w naszym województwie. Udowadnia, że nasz region może pochwalić się nie tylko piękną przyrodą, ale także dużym potencjałem biznesowym.

Jesteś zainteresowany i chciałbyś zjawić się 18-20 marca w Hali Urania na Targach Budowlanych Warmia Mazury EXPO? Weź ze sobą aktualną „Gazetę Olsztyńską”, a za bilet wstępu zapłacisz zaledwie 5 zł.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB