Nie masz pomysłu na weekend? Sprawdź nasze propozycje!

2016-03-18 16:03:00 (ost. akt: 2016-03-18 14:56:55)
Nie masz pomysłu na weekend? Sprawdź nasze propozycje!

Autor zdjęcia: Olsztyńska TV

Za nami kolejny ciężki tydzień pracy, nauki lub innych męczących zajęć. Na szczęście weekend coraz bliżej. Warto w tych dniach się zrelaksować na jakiejś fajnej imprezie lub koncercie. Jeśli jednak nie wiesz, co się dzieje w weekend w Olsztynie, koniecznie sprawdź nasze propozycje.

Przed nami wyczekiwany weekend. Jeśli jednak jeszcze nie masz pomysłu na zabawę, musisz koniecznie sprawdzić nasze propozycje. Dobra zabawa gwarantowana dla wszystkich miłośników muzyki celtyckiej, reggae, czy muzyki metalowej. Każdy znajdzie coś ciekawego!

PIĄTEK

Koncert Celtbash - St. Patrick's

Zapraszamy fanów celtyckiego brzmienia do Sowy już 18 marca. Po koncercie Pozytywne Wibracje. Koncert olsztyńskiego zespołu CELTBASH, który gra zarówno typowo irlandzkie i szkockie utwory w bardziej rockowej aranżacji, jak i znane rockowe kawałki na celtycką nutę.

Więcej informacji tutaj >>>Koncert Celtbash - St. Patrick's

Tabu w Olsztynie? Koncert w Anderze!

TABU, jedna z najlepiej przyjmowanych polskich grup reggae wystąpi 18 marca 2016 roku w AnderGrancie (ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn)! Koncert w ramach trasy METEORY TOUR PART II.

Więcej informacji tutaj >>>Tabu w Olsztynie? Koncert w Anderze!

SOBOTA

Małpa mówi premierowo w Olsztynie

W sobotę, 19 marca, w olsztyńskim AnderGrancie odbędzie się koncert rapera Małpy. Członek formacji Proximite będzie promował swój najnowszy album „Mówi”. Małpa to pochodzący z Torunia MC, właściwie Łukasz Małkiewicz. Jest członkiem i współzałożycielem formacji Proximite.

Więcej informacji tutaj >>> Małpa mówi premierowo w Olsztynie

Stara Rzeka wystąpi w Amfiteatrze im. Czesława Niemena

Zespół Stara Rzeka, laureat Paszportów "Polityki" z tego roku, wystąpi w olsztyńskim amfiteatrze. Koncert odbędzie się 19 marca o godzinie 20 w sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena. Grupa gra oryginalne połączenie ambientu, black metalu, postindustrialu i krautrocka.

Więcej informacji tutaj >>> Stara Rzeka wystąpi w Amfiteatrze im. Czesława Niemena

NIEDZIELA

Michel Lethiec & Friends - Nasi jubileuszowi goście w koncercie “Evening in New York”

20 marca 2016 w niedzielę, o godz. 17.00 Filharmonia Warmińsko-Mazurska zaprasza na koncert specjalny w ramach XX Wielkanocnego Festiwalu im. L.v. Beethovena 2016. W wydarzeniu artystycznym pt. “Evening in New York” wystąpią Michel Lethiec & Friends. Klarnecista francuski Michel Lethiec uważany jest za jedną z najznakomitszych postaci na światowej scenie muzycznej.

Więcej informacji tutaj >>> Michel Lethiec & Friends - Nasi jubileuszowi goście w koncercie “Evening in New York”

KAT & Roman Kostrzewski powracają do Olsztyna

KAT & Roman Kostrzewski powracają z zamierzchłej przeszłości... 29 lat temu, w 1986 roku, zespół zadebiutował płytą "Metal and Hell”, jej polskojęzyczna wersja zatytułowana „666” została wydana w tym samym roku i zyskała rzesze zagorzałych fanów, stając się pozycją absolutnie kultową. KAT & Roman Kostrzewski już 20 marca w Olsztynie!

Więcej informacji tutaj >>> KAT & Roman Kostrzewski powracają do Olsztyna


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mamy #1957575 | 83.9.*.* 19 mar 2016 16:46

    Okres Wielkiego postu. Wypada uszanować ten czas. A nie to go lewackie

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)