Szukasz pracy? Zapisz się na bezpłatne warsztaty z umiejętności interpersonalnych!

2016-03-22 09:39:06 (ost. akt: 2016-03-22 10:05:56)
Inne Olsztyn, Planeta 11, al. Piłsudskiego 38 31 marca 2016 - 23 kwietnia 2016
Szukasz pracy? Zapisz się na bezpłatne warsztaty z umiejętności interpersonalnych!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Jeśli szukasz pracy, ale ciągle nie wiesz, jak się zaprezentować podczas rozmów kwalifikacyjnych lub nie znasz swoich mocnych stron, to te warsztaty są dla ciebie. Na spotkaniach dowiesz się, jak zarządzać efektywnie czasem lub jak negocjować. Początek zajęć 31 marca w Planecie 11.

Cykl bezpłatnych warsztatów rozwoju interpersonalnego "Nawigator" jest przeznaczony dla osób poszukujących pracy. Zajęcia odbywać się będą w stałej, 12-osobowej grupie. Każdy z uczestników będzie mógł uporządkować CV, przeprowadzić testową rozmowę z pracodawcą czy odegrać scenki przed kamerą.

W programie przewidziano takie zajęcia jak: sztuka autoprezentacji, prezentacji i wystąpień publicznych, moje mocne strony, czyli jak stworzyć "kreatywne CV", zarządzanie sobą w czasie wraz z treningiem interpersonalnym i negocjacje twoją szansą na rynku pracy.

Zajęcia przeprowadzi profesjonalny trener, Paweł Podolak z firmy szkoleniowej Karia Kafe Training Store. Zapisać się może każdy, kto ukończył 16 lat. Po zakończeniu kursów, uczestnicy otrzymają certyfikat. Materiały do nauki zapewnia organizator. Kurs zakończy się 23 kwietnia.

By zapisać się na warsztaty, należy wypełnić ankietę na stronie Planety 11 i przesłać na adres kamila@mbp.olsztyn.pl. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji pod nr tel. (89) 535 44 88. Projekt dofinansowany ze środków Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB