Zabaw się coolturalnie z Kabaretem Moralnego Niepokoju!

2016-03-31 09:55:17 (ost. akt: 2016-03-31 11:07:16)
Inne 13 kwietnia 2016
Zabaw się coolturalnie z Kabaretem Moralnego Niepokoju!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Zbliża się kolejna edycja Coolturalnego Studenta. Już 13 kwietnia odbędą się dwa występy Kabaretu Moralnego Niepokoju. Pierwszy o godz. 18, drugi o 20. Bilety będą dostępne od 4 kwietnia w cenie 15 zł dla studentów UWM, 30 zł pozostałe osoby. Dobra zabawa gwarantowana!

Ostatnia edycja Coolturalnego Studenta przed Kortowiadą zbliża się wielkimi krokami. Główną gwiazdą będzie warszawski Kabaret Moralnego Niepokoju.

Grupa powstała w 1993 r. W jej skład wchodzą: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć i Magdalena Stużyńska. Dzięki błyskotliwym tekstom i występom w programach telewizyjnych artyści zdobyli popularność w całym kraju. Górski wykreował wiele znanych postaci, takich jak Badyl, rozmawiający przez telefon z kolegą, czy Gwidon i Romek, dwa "intelektualne" pijaczki.

Bilety w cenie 15 zł - studenci UWM, 30 zł - pozostałe osoby można kupić w Biurze Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM, DS 2, pok. 1, w godz. 11-13.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy student, absolwent, pracownik UWM i mieszkaniec Olsztyna. Organizatorem jest Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB