Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych jest Grupa WM Sp. z o.o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

Odchudzamy Olsztyniaków czas zacząć!

2016-04-01 12:00:00 (ost. akt: 2016-03-31 13:37:29)
Inne 2 kwietnia 2016
Odchudzamy Olsztyniaków czas zacząć!

Autor zdjęcia: mat. Body Perfect

Rusza piąta edycja akcji "Odchudzamy Olsztyniaków". W sobotę w Body Perfect odbędzie się spotkanie warsztatowo-organizacyjne, podczas którego uczestnicy akcji dostaną garść porad motywacyjnych. Przed nimi 90 dni metamorfozy.

- Najtrudniej jest zrobić ten krok i zacząć walkę ze swoimi słabościami, ale my jesteśmy od tego, by pomóc każdemu osiągnąć zamierzony cel - mówi Joanna Niemotko z Body Perfect.
Podczas sobotniego spotkania uczestnicy akcji zapoznają się z podstawami treningu siłowego oraz z instruktorami, którzy będą prowadzić z nimi zajęcia. Będą mieli też okazję porozmawiać z dietetykiem klinicznym na temat diety i zdrowego odżywiania. To będzie też czas, by dokonać pomiaru i analizy składu ciała, a także skonsultować z trenerem plan treningowy.
- Do akcji zgłosiło się już stu uczestników, ale lista jest nadal otwarta. Każdy, kto chce pozbyć się zbędnych kilogramów może się do nas zgłosić. Wystarczy przyjść do Body Perfect lub wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na naszej stronie internetowej. W akcji mogą brać też udział posiadacze karty Benefit oraz pozostałych kart partnerskich - dodaje Joanna Niemotko.
Akcja to to nie tylko treningi i dieta. To także konkurs. Kobieta i mężczyzna, którzy przejdą największą metamorfozę, otrzymają nagrody.
Szczegóły akcji i zapisy: www.bodyperfect.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB