Muzyka Pink Floyd w Andergrancie

2016-04-01 09:07:21 (ost. akt: 2016-04-02 20:36:47)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 9 kwietnia 2016
Zespół Tales of Pink Floyd na koncercie w Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie 28.08.2015

Zespół Tales of Pink Floyd na koncercie w Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie 28.08.2015

Autor zdjęcia: Robert Zienkiewicz

Już 9 kwietnia olsztyńscy muzycy oddadzą hołd legendzie angielskiej muzyki rockowej, zespołowi Pink Floyd. Ten niezwykły koncert grupy pod nazwą Tales of Pink Floyd odbędzie się w olsztyńskim Andergrancie. Start o godzinie 20. Wstęp 30 zł.

Niełatwo jest stworzyć muzyczną opowieść o zespole, który istniał pół wieku. Pink Floyd nagrał 15 albumów studyjnych i sprzedał na całym świecie miliony płyt, a członkowie zespołu są uznawani za jednych z najlepszych muzyków na całym świecie. Bez wątpienia takiej legendzie należy się ogromny szacunek, choć na jednym koncercie trudno zawrzeć wszystkie najważniejsze przeboje.

Tales of Pink Floyd oddają hołd temu kultowemu zespołowi. A zmierzą się z tym trudnym zadaniem muzycy: Rafał Gajewski na wokalu i klawiszach, Piotr Szymański na gitarze, Marek Wiszniewski na gitarze, Piotr Kulawczuk na basie, Marek Matyjewicz na instrumentach perkusyjnych, Dominik Skwarczyński na instrumentach klawiszowych, Cezary Makiewicz na gitarze i wokalu oraz wspomagające wokalnie Agata Domalewska i Joanna Kowalska.


Tales of Pink Floyd w Olsztynie
Gdzie: Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32, godz. 20
Bilety: 30 zł w przedsprzedaży i w dniu koncertu
Dostępne: Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32), Pub SARMATA (ul.Skłodowskiej 28), Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA) oraz www.andergrant.com/bilety

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB