Hope Space Jam Tour w Olsztynie

2016-04-07 16:28:15 (ost. akt: 2016-04-07 16:31:08)
Muzyka Nowy Andergrant (Olsztyn) 15 kwietnia 2016 20:00
Hope Space Jam Tour w Olsztynie

Autor zdjęcia: Mat. prasowe organizatora/Andergrant

W piątek (15 kwietnia) do Olsztyna zawita Hope Space Jam Tour, który zajął drugie miejsce w 10. edycji Must Be The Music.

Pochodzący z Poznania zespół Hope Space Jam Tour niedługo zawita do Olsztyna, gdzie wystąpi w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant.

- Zespół ma za sobą trzykrotny występ na Przystanku Woodstock, support przed Limp Bizkit, Ice-T z Body Count i Suicidal Tendenciess, trasę po Rosji i Szwajcarii oraz album wydany w 2010 roku w Japoni i w 2014 w Polsce - mówią organizatorzy koncertu.


W roli supportów wystąpią się Good Days Ahead i Above The Silence!

Good Days Ahead
Warmińsko-Mazurski skład z bazą w Olsztynie grający energiczny hardcore wymieszany solidnym metalowym prętem. Nie oszczędzają nikogo swoją mieszanką, starając się rozkręcić publikę do maksymalnych obrotów!


Above The Silence
Olsztyński zespół utworzony w 2014 roku, tworzący w zakresie własnego gatunku muzycznego nazwanego Nu-Metalcore, który łączy w sobie Rapcore ,Metalcore i Nu-Metal. Skład - Adrian Małgorzewicz, Krzysiek Miller, Maciek Jankowski & Dominik Ossowski. Grupa inspiruje się takimi zespołami jak Architects, Limp Bizkit, Linkin Park czy Memphis May Fire próbując zmieszać wszystko w rapowaną, skoczną hybrydę. Pod koniec 2014 roku zespół wydał na świat demo składające się z 2 piosenek - Above The Silence oraz Labirynt Myśli, które można było usłyszeć w Olsztyńskich radiach, lub internecie. W lutym 2016 roku zespół wyprodukował i wydał 6 - piosenkową EPkę pt. "XXI"


Hope Space Jam Tour
15 kwietnia (piątek), godz. 20
Olsztyn; Nowy Andergrant
Bilety: przedsprzedaż - 15 zł (Andergrant, Sarmata, Rockfan), w dniu koncertu - 20 zł


Źródło: Materiały prasowe organizatora/Andergrant

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB