Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych jest Grupa WM Sp. z o.o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

Wieczorek jazzowy w Państwowej Szkole Muzycznej im.F.Chopina w Olsztynie!

2016-04-09 12:00:00 (ost. akt: 2016-04-11 08:29:24)
Kultura Olsztyn, Szkoła Muzyczna 11 kwietnia 2016
Wieczorek jazzowy w Państwowej Szkole Muzycznej im.F.Chopina w Olsztynie!

Autor zdjęcia: sxc.hu zdjęcie ilustracyne

W poniedziałek (11 kwietnia) o godzinie 17 w Sali koncertowej przy ulicy Kościuszki 39 odbędzie się wyjątkowy koncert jazzowy.

Wystąpi sekstet jazzowy w składzie: Michał Niedźwiedź – skrzypce, Dawid Rejniak – trąbka,
Łukasz Prusik – skasofon, Dawid Olendzki – fortepian,Paweł Wierciński – kontrabas, Filip Zawadzki – perkusja.

Towarzyszyć będzie orkiestra smyczkowa „Absolwent” prowadzona przez Dorotę Obijalską, a atrakcją wieczoru będzie występ wokalistki Patrycji Jackowskiej – absolwentki naszej szkoły, potem Akademii Muzycznej w Gdańsku, która jest laureatką Festiwalu Złota Tarka w Iławie.

Organizatorem koncertu, jak również szefem zespołu i aranżerem utworów jest nauczyciel naszej szkoły Tomasz Michalak.
Wstęp wolny!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB