Zawody taneczne i warsztaty. Polski Popping w Olsztynie!

2016-04-13 12:34:26 (ost. akt: 2016-04-13 13:06:04)
Inne Olsztyn, klub Agora, ul. Żołnierska 45 16 kwietnia 2016 - 17 kwietnia 2016
Zawody taneczne i warsztaty. Polski Popping w Olsztynie!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Już w weekend, 16-17 kwietnia w olsztyńskim klubie Agora odbędzie się impreza taneczna Polski Popping. W tych dniach odbędą się ogólnopolskie zawody taneczne, panel dyskusyjny czy warsztaty taneczne. Start o godzinie 13.

Popping to uliczny styl tańca, polegający na szybkim spinaniu i rozluźnianiu mięśni (tzw. pop) w rytm muzyki w połączeniu z różnymi pozami i ruchami. Celem imprezy jest pokazanie tego stylu tańca szerszej publiczności oraz zintegrowanie polskiej sceny poppingowe.

Uczestnicy Polskiego Poppingu będą mogli zobaczyć tancerzy walczących w ogólnopolskich zawodach tanecznych, a także wziąć udział w panelu dyskusyjnym, jam i warsztatach tanecznych. Konkurs będzie podzielony na zawodników początkujących i zaawansowanych.

W sobotę po zawodach w klubie Carpenter Inn na Starym Mieście odbędzie się between party w klimacie muzycznym g- funk. W niedzielę natomiast kadra doświadczonych i cenionych polskich popperów takich jak Sheva, finalista programu „Mam Talent”, PopKate i Gruby, przeprowadzi warsztaty taneczne. Całość poprowadzi Łukasz „UFO" Łukomski. Organizatorem jest Stowarzyszenie Warszawski Funk.

Polski Popping w Olsztynie
Gdzie: klub Agora, ul. Żołnierska 45
Kiedy: 16-17 kwietnia, godz. 13

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB