To będzie nie tylko świetna zabawa, ale także pomoc dzieciom

2016-04-14 10:46:33 (ost. akt: 2016-04-14 12:42:35)
Dla dzieci Park Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach 23 kwietnia 2016 11:00
To będzie nie tylko świetna zabawa, ale także pomoc dzieciom

Autor zdjęcia: Kamil Zaręba

Park liniowy, trampoliny, strzelnica... — na pikniku rodzinnym w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach nikt nudzić się nie będzie. Można świetnie się bawić, a przy okazji pomóc podopiecznym Fundacji Przyszłość dla Dzieci.

Aktywna Majówka w Butrynach powoli staje się tradycją. Nie jest zwykły piknik. — To impreza charytatywna, podczas której można świetnie się bawić i przy okazji pomóc chorym dzieciom — wyjaśnia Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzający Fundacją „Przyszłość dla Dzieci”. — Już piąty raz wspólnie z Parkiem Rozrywki Aktywnej Bartbo zapraszamy mieszkańców Olsztyna, okolic oraz przyjezdnych gości do wspólnej zabawy. Uczestnicy pikniku korzystają z wielu atrakcji. A to wszystko za symboliczny wrzut do puszki!
Żeby bawić się na majówce, wystarczy wrzucić do puszki wolontariusza minimum 5 zł. — Dzieci oczywiście wchodzą za darmo — mówi szefowa Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Jakie atrakcje czekają na uczestników charytatywnego pikniku? — Zjazd kolejką tyrolską o długości 130 metrów, quady, segwaye i cała masa kolorowych dmuchańców, zjeżdżalnie dla dzieci, zamki i trampoliny do skakania i wiele innych — wymienia Przemysław Pichalski, prezes zarządu Bartbo.
Dorośli mogą liczyć na porządną dawkę emocji podczas zabawy w parku liniowym. Najmłodszych z pewnością ucieszą zabawy w kolorowych kulkach i na placu zabaw. Do tańca porwą wszystkich zespoły Guzik i The Dmoks.
Dla firmy Bartbo pomaganie jest sprawą oczywistą. — To od zawsze leżało w naturze naszej firmy, bo takie jest właśnie nastawienie właścicieli firmy Bartosza i Kamili Boguckich — przekonuje Przemysław Pichalski. — Praktycznie od początku naszej działalności chętnie pomagaliśmy w różnych akcjach społecznych i charytatywnych, aż wreszcie dojrzeliśmy do tego, aby samemu być inicjatorem akcji dobroczynnej.

Do udziału w majówce zaprasza Iwona Żochowska-Jabłońska. — W ubiegłym roku udało się zebrać ponad 8 tysięcy złotych — mówi. — Pieniądze przeznaczyliśmy na rehabilitację, leczenie i zakup sprzętu dla naszych podopiecznych. W tym roku również zebrane środki przeznaczymy na ten cel.
Przemysław Pichalski zapewnia, że impreza jest wyjątkowa. — Bo możemy wspólnie z całą rodziną bawić się i pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują!
Piknik odbędzie się w sobotę 23 kwietnia. Zabawa potrwa od godz. 11 do 18.

Tego samego dnia odbędzie się kolejny bieg z cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur. Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki. Start i meta będą w Bartbo - Parku Rozrywki Aktywnej, trasa poprowadzi przez lasy Nadleśnictwa Nowe Ramuki. Zawodnicy będą mieli do pokonania 5 km.

Start dla dorosłych zaplanowany jest na godz. 13, a dla dzieci na godz. 14. Obowiązuje opłata startowa. Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę internetową www.projektigrzyska.pl.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB