Nie masz pomysłu na weekend? Sprawdź, co się dzieje!

2016-04-15 14:49:27 (ost. akt: 2016-04-18 08:56:28)
Nie masz pomysłu na weekend? Sprawdź, co się dzieje!

Kolejny tydzień dobiega końca. Coraz więcej osób zaczyna myśleć o weekendowym wypoczynku i imprezach. Jeśli ciągle nie masz pomysłu na zabawę, a nie chcesz nudzić się w domu, koniecznie sprawdź nasze propozycje. Dobra zabawa gwarantowana!

Już jutro zacznie się wyczekiwany weekend. Każdy z nas będzie mógł zrelaksować się po wykańczającym tygodniu pracy lub nauki. Bez wątpienia każdy z nas zasługuje na chwilę relaksu. Jeśli nie masz pomysłu na weekend, dobrze trafiłeś. Tutaj znajdziesz propozycje koncertów, zabaw, szykują się nawet urodziny. Relaks wysokich lotów zapewniony!

PIĄTEK

Rockowy The Gate zagra w amfiteatrze

15 kwietnia w olsztyńskim Amfiteatrze im. Czesława Niemena zagra zespół The Gate z Raciborza. Grupa gra szeroko pojętego rocka. Początek koncertu o 20. Wstęp 15 złotych.

Więcej informacji tutaj >>> Rockowy The Gate zagra w amfiteatrze

Hope Space Jam Tour w Olsztynie

W piątek (15 kwietnia) do Olsztyna zawita Hope Space Jam Tour, który zajął drugie miejsce w 10. edycji Must Be The Music. Pochodzący z Poznania zespół wystąpi w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant.

Więcej informacji tutaj >>> Hope Space Jam Tour w Olsztynie

Traffic Junky i Zygmunt

Traffic Junky to niezwykłe połączenie klasyki rocka z nowocześnie brzmiącymi riffami. Natomiast Zygmunt powstał w 2006 r. Obszary muzyczne Zygmunta to rock z elementami stoner i rock and rolla. Obie grupy zagrają w klubie Sowa.

Więcej informacji tutaj >>> Traffic Junky i Zygmunt

SOBOTA

130 lecie Gazety Olsztyńskiej! Już w sobotę specjalne wydanie i tort

16 kwietnia 1886 ukazał się pierwszy numer "Gazety Olsztyńskiej". Z tej okazji w sobotę na Targu Rybnym w Olsztynie o godz. 13 przy Domu "Gazety Olsztyńskiej" pokroimy wielki tort. Zapraszamy wszystkich mieszkańców.

Więcej informacji tutaj >>> 130 lecie Gazety Olsztyńskiej! Już w sobotę specjalne wydanie i tort

Poznaj Radio UWM FM od środka. Wybierz się na noc radiowców

W sobotę 16 kwietnia UWM FM zaprosi słuchaczy, mieszkańców Olsztyna i radiowców związanych z Radiem UWM FM na Noc Radiowców, podczas której każdy będzie mógł poczuć magię radia. Sprawdzić, jak pracujemy, spróbować swoich sił przed mikrofonem. Na antenie pojawią się dawni prezenterzy, w studiu muzycznym zagrają olsztyńskie zespoły. Wszystko od 18 do północy. A w planach mamy jeszcze urodzinowy koncert oraz spotkanie w czerwcu, informuje Piotr Szauer redaktor naczelny radia UWM FM.

Więcej informacji tutaj >>> Poznaj Radio UWM FM od środka. Wybierz się na noc radiowców

Jary OZ zawita do Olsztyna

Powstała na przełomie 2013 i 2014 roku formacja "Jary OZ", zawita do Olsztyna, gdzie wystąpi w olsztyńskim klubie Nowy Andegrant. JARY to lider, założyciel i wokalista występującego w początkach lat osiemdziesiątych zespołu Oddział Zamknięty.

Więcej informacji tutaj >>> Jary OZ zawita do Olsztyna

BAiKA (Banach & Kafi) w Sarmacie

Młoda, utalentowana wokalistka, Katarzyna Sondej oraz założyciel i lider kilku zespołów, Piotr Banach - BAiKA - duet kompozytorsko - sceniczny już w sobotę wystąpi w olsztyńskim klubie Sarmata.

Więcej informacji tutaj >>> BAiKA (Banach & Kafi) w Sarmacie

NIEDZIELA

Andergrant zaprasza na koncert Rebeki

Od wydania debiutanckiej płyty „Hellada” REBEKA (Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny) konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku muzycznym. 18 marca br. ukaże się najnowszy album formacji zatytułowany „Davos”. W niedzielę (17.04) w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant wystąpi Rebeka.

Więcej informacji tutaj >>> Andergrant zaprasza na koncert Rebeki

Skubas w Galerii Sowa

Już 17 kwietnia w Olsztynie gościć będziemy cenionego za autentyczność muzyka Radosława Skubaja zwanego jako Skubas. Kompozytor, gitarzysta i wokalista o pięknej i niepowtarzalnej barwie głosu. Artysta niepokorny i zadziorny. Ceniony za autentyczność, prostotę i talent do tworzenia niebanalnych piosenek.

Więcej informacji tutaj >>> Skubas w Galerii Sowa

Chór Moderato (WCK)Wiosenne piosenki w Kamienicy Naujacka

W niedzielę, 17 kwietnia w Kamienicy Naujacka w Olsztynie zrobi się wiosennie. Na tamtejszej scenie wystąpi Grupa Wokalna "Moderato". Początek koncertu o godzinie 17. Wstęp darmowy.

Więcej informacji tutaj >>> Wiosenne piosenki w Kamienicy Naujacka

Akcja Burza w Olsztynku. Wielka inscenizacja działań z 1944 roku

To już druga edycja inscenizacji nawiązującej do działalności Polskiego Państwa Podziemnego w skansenie w Olsztynku. Planowane akcje będą opowiadały o wybranych wydarzeniach pierwszej połowy 1944 roku, ze szczególnym uwzględnieniem działalności Okręgów Wilno i Nowogródek Armii Krajowej. Start w niedzielę (17 kwietnia) o godz. 11.

Więcej informacji tutaj >>> Akcja Burza w Olsztynku. Wielka inscenizacja działań z 1944 roku


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tom Dee #1976726 | 88.156.*.* 15 kwi 2016 15:55

    Czy mogę prosić o tytuł napisany z większym sensem ?

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz