Lipali gwiazdą tegorocznych Konfrontacji

2016-04-18 08:50:48 (ost. akt: 2016-04-18 21:33:04)
Muzyka 18 czerwca 2016
Lipali gwiazdą tegorocznych Konfrontacji

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Na stronie Kętrzyńskiego Centrum Kultury pojawił się regulamin i karta zgłoszeń VIII Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Rockowych „KONFRONTACJE – Kętrzyn ‘2016”. Gwiazdą tegorocznej edycji przeglądu ma być zespół Lipali.

Przegląd odbędzie się 18 czerwca w Amfiteatrze przy ul. Kajki 2 w Kętrzynie. Udział w nim mogą wziąć zespoły związane z ośrodkami kultury, jak również te działające samodzielnie. „Konfrontacje” nie zmieniły swojej formuły i wciąż jest to przegląd muzyki rockowej, w szerokim jej pojęciu.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres KCK (lub drogą elektroniczną) do 10 czerwca. Każde zgłoszenie powinno zawierać kartę zgłoszeń (do pobrania TUTAJ) oraz opisaną (wykonawca, tytuł) płytę CD, zawierającą co najmniej 3 utwory. O werdykcie komisji kwalifikacyjnej wybrane zespoły zostaną powiadomione do 11 czerwca.

Warto stoczyć bój o tegoroczne „Konfrontacje”, ponieważ organizatorzy zagwarantowali ciekawe nagrody. Zwycięzca może zgarnąć 1000 zł, za drugie miejsce przewidziano 600 zł, zaś za trzecie 400 zł.

Gwiazdą ósmej edycji „Konfrontacji” będzie grupa Lipali z Trójmiasta.

Szczegóły i regulamin do wglądu TUTAJ.

Karta zgłoszeń: TUTAJ.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna[/u]

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB