Cleo zapowiada nowy singiel i teledysk. Wolę Być!

2016-04-18 16:28:12 (ost. akt: 2016-04-18 16:29:15)
Cleo zapowiada nowy singiel i teledysk. Wolę Być!

Autor zdjęcia: mat. prasowe Universal Music Polska

— "Wolę Być" to melancholijny kawałek przesiąknięty nostalgią za pięknem dawnych lat. To bardzo osobisty numer, gdyż historia w nim zawarta dotyczyła mojej prababci i wydarzyła się w latach trzydziestych — tak o swoim najnowszym projekcie mówi Cleo.

Premierę najnowszego singla i teledysku Cleo pt. "Wolę być" zaplanowano na 13 maja 2016 roku. — Starałam się połączyć klimat przedwojennej historii, zachowując nowoczesność brzmienia. Do "Wolę Być" nakręciliśmy piękny kostiumowy teledysk, który przenosi widza w czasy parowozów, pięknie ubranych kobiet i miłości, która była delikatniejsza i bardziej nieśmiała niż w dzisiejszych czasach. To dla mnie bardzo ważny numer — zdradza wokalistka.


CLEO, a właściwie Joanna Klepko, jest wokalistką, autorką tekstów, malarką i projektantką. W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Donatanem, a popularność obojgu przyniosła piosenka "My Słowianie". Artystka pojechała właśnie z tym utworem reprezentować Polskę podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji. Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA, którą wyprodukował Donatan, uzyskała status podwójnej platyny. W grudniu Cleo podpisała kontakt płytowy z wytwórnią Universal Music Polska. 30 grudnia ukazał się kolejny singel piosenkarki — „Zabiorę nas”, zapowiadający jej pierwszy solowy album studyjny, który będzie miał swoją premierę w 2016 roku. W styczniu ukazał się oficjalny remiks singla, który wykonał Basto.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB