Złap bilet na koncert. Dziś m.in.Edyta Górniak i Maciek Maleńczuk!

2016-04-20 16:24:53 (ost. akt: 2016-04-20 16:51:41)
Złap bilet na koncert. Dziś m.in.Edyta Górniak i Maciek Maleńczuk!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Dziś czeka na Was kolejna pula biletów na koncerty. Polecamy m.in. koncert Edyty Górniak w hali Urania. Na scenie wystąpi również Mietek Szcześniak i Glaca. Fanów Maćka Maleńczuka zapraszamy do olsztyńskiego klubu Andergrant, gdzie już w sobotę artysta wystąpi wraz z zespołem "JFI".

Aby zdobyć bilet należy wysłać sms z uzasadnieniem, dlaczego bilet powinien trafić właśnie do Ciebie. SMS należy wysłać pod numer i kod przypisany imprezie (przykład ol.imp1.x, gdzie "x" to uzasadnienie). Na smsy czekamy do czwartku (21 kwietnia) do godz. 14. Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną o tym powiadomione telefonicznie.

>>> Regulamin - konkursy (bilety do kina, imprezy, książki, nagrody rzeczowe)

Premierowy koncert JFI w Olsztynie

W sobotę (23 kwietnia) w olsztyńskim klubie Andergrant wystąpi "JFI", którego członkiem jest m.in. Maciej Maleńczuk.

Maleńczuk od wielu lat ćwiczył grę na saksofonie, choć nigdy nie sądził, że zdobędzie się na publiczne z tym instrumentem występy. Podjął jednak wyzwanie i jak zwykle wpadł na innowacyjny pomysł, jakim jest jazz dla każdego, jazz dla wszystkich nas, czyli Jazz For Idiots. Płyta „JFI” to kompilacja standardów takich jak „Devil woman” w nowym aranżu, utworów autorskich o wdzięcznych tytułach typu „Snobby Bobby”, jak również starych melodii MM w nowej, jazzowej odsłonie.

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was dwa pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp1.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms to 2 zł plus VAT.

Krakowski Virgin Snatch wystąpi w Andergrancie!

Najbliższa niedziela (24.04.) zapowiada się metalowo. W olsztyńskim Andergrancie zagra thrashmetalowy zespół Virgin Snatch. Muzyków z Krakowa wspierać będą grupy Ogotay i Minetaur. Początek występów o 19:30.

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was dwa pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp2.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms to 2 zł plus VAT.

Edyta Górniak na koncercie w Olsztynie! Na scenie także Mietek Szcześniak i Glaca!

Edyta Górniak, największa gwiazda polskiej estrady w ubiegłym roku obchodziła 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji zaplanowała nową płytę oraz trasę koncertową Love 2 Love. Gwiazda wystąpi w Olsztynie, 22 kwietnia 2016. Gościnnie na scenie Mietek Szcześniak i Glaca!

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was cztery pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp3.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 73601. Koszt sms to 3 zł plus VAT.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB