Wieczór Stand-up w Sowie

2016-04-26 11:40:09 (ost. akt: 2016-04-26 11:42:28)
Inne Olsztyn, Galeria Sowa Zamkowa 2 9 maja 2016
Wieczór Stand-up w Sowie

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Krzysztof Jahns "A NIE MÓWIŁEM" już w Olsztynie 9 maja.

Pierwszorzędny stand-up poświęcony trudnej sztuce budowania relacji damsko-męskich. Dotyka spraw codziennych z perspektywy obojga płci, gdyż każdy kij ma dwa końce i trzeba nim sprawnie żonglować, by utrzymać się w siodle związku. Zbiór zabawnych historii, które gładko przeplatają się ze sobą tworząc godzinny program, pełen pikanterii i zaskakujących puent.

Czy Ewa świadomie zerwała jabłko? Czy zabijanie pająków to współczesne polowanie mężczyzn? Dlaczego łatwiej odbić przedszkole z rąk terrorystów, niż wygrać kłótnie z kobietą? Na te i wiele innych pytań odpowie Krzysztof Jahns w swoim programie „A nie mówiłem”.

Krzysztof Jahns występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i organizator Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u. Założyciel najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie przed więzienną publikę.

Support Damian Viking Usewicz współtwórca i gospodarz sceny komediowej w Szczecinie. Organizator cyklu Szczecińska Liga Stand-up'u. Postać wielkiego formatu w każdym aspekcie.

Bilety do nabycia w przedsprzedaży na stronie kupbilecik.pl lub w dzień wydarzenia w klubie przed występem (15pln/20pln).

Program przeznaczony dla widzów dorosłych.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB