Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych jest Grupa WM Sp. z o.o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI PEŁNE ATRAKCJI

2016-04-26 16:00:50 (ost. akt: 2016-04-26 16:01:14)
Inne 3 maja 2016
ŚWIĘTO KONSTYTUCJI PEŁNE ATRAKCJI

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI PEŁNE ATRAKCJI

W dniu 3 maja 1791 r. Sejm Wielki uchwalił Konstytucję 3 Maja. Była pierwszą w Europie, a drugą na świecie nowoczesną, spisaną ustawą zasadniczą. Jej twórcami byli m.in. król Stanisław August Poniatowski, Ignacy Potocki i Hugo Kołłątaj.

W tym roku w ramach obchodów narodowego święta w Ełku również nie zabraknie atrakcji. W dzień flagi 2 maja prezydent miasta rozda mieszkańcom flagi, dzieci z przedszkoli zaśpiewają patriotyczne piosenki, będą też inne koncerty i konkursy z nagrodami, a to wszystko na skwerze przy Urzędzie Miasta. Natomiast obchody święta konstytucji rozpoczną się od mszy w ełckiej katedrze o 12:15. O 13:45 oficjalne złożenie kwiatów w Parku Solidarności, natomiast od 15 zapraszamy na piknik 3majowy na skwerze przy ul. Pułaskiego. Od 18 ełczanie zatańczą pod gwiazdami na promenadzie, natomiast od 19 w "dużym kościele" będzie można posłuchać koncertu muzyki kameralnej.

https://m.wm.pl/2016/04/orig/3-maja-2016-plakat-307605.jpg

Podziel się informacją: 



Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB