Aqua Majówka i kupony promocyjne na basen

2016-04-28 06:00:00 (ost. akt: 2016-04-27 15:12:52) Artykuł sponsorowany
Inne 1 maja 2016
Aqua Majówka i kupony promocyjne na basen

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

Ta majówka będzie wyjątkowa i bardzo aktywna... jeśli tylko zdecydujecie się na spędzenie jej razem z nami. Zapraszamy na Aqua Majówkę, która oficjalnie zainauguruje tegoroczną odsłonę akcji „Olsztyn. Aktywnie!”. Czeka na was cała masa atrakcji sportowych i nie tylko!

Występy taneczne, zawody sportowe, pokazy sztuki walki, konkursy z nagrodami, stoiska ze słodkościami, a także specjalna promocja na pobyt na basenie. To wszystko czeka na was już w najbliższą niedzielę 1 maja. Zaczynamy o godz. 10:00 – wtedy na placu przed Aquasferą rozpoczną się wstępy taneczne. Zaraz po nich będzie można wziąć udział w rozmaitych zajęciach ruchowych, takich jak jumping fitness czy salsation, które poprowadzą profesjonalni trenerzy. Nie zabraknie także pokazów sztuk walki i zawodów sprawnościowych dla chętnych uczestników imprezy. Najmłodsi będą mogli uczestniczyć w warsztatach kulinarnych, artystycznych czy edukacyjnych. A kiedy zgłodnieją, będzie na nich czekać słodki poczęstunek i wata cukrowa.

- Podczas Aqua Majówki każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego serdecznie zapraszamy zwłaszcza rodziny z dziećmi – atrakcji jest tyle, że zarówno rodzice, jak i ich pociechy będą się świetnie bawić. Chcemy pokazać i udowodnić, że majówkę można spędzić nie tylko przy grillu, ale także aktywnie, zdrowo i ciekawie, biorąc udział w zajęciach sportowych czy warsztatach – mówi Beata Kardynał-Stawicka, menadżer ds. marketingu i sprzedaży w Aquasferze. - To cykliczne przedsięwzięcie, które w zeszłym roku cieszyło się dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że w tym roku frekwencja uczestników będzie podobna, a nawet jeszcze większa.

Ci, którzy wybierają się na Aqua Majówkę, mogą także skorzystać z atrakcyjnej promocji na pobyt na basenie. Wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Aquasfery i odebrać maila z kuponem na zniżkę 50% na 60 minut na basenie dla dwóch osób. Promocja obejmuje wejście na basen tylko 1 maja od godz. 6:00 do 22:00. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. A na samym basenie też nie zabraknie dodatkowych atrakcji w cenie wstępu. Będzie można doskonalić swoje pływackie umiejętności z profesjonalistami w tej dyscyplinie, pograć w water polo, wziąć udział w zajęciach wodnej zumby czy spróbować swoich sił w nurkowaniu.

Organizatorem imprezy jest Miasto Olsztyn oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Zapraszamy!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB