Iluzjoniści, ogniomistrz i szczudlarze. Festiwal artystów ulicznych w Olsztynie

2016-05-05 15:34:51 (ost. akt: 2016-05-05 15:40:06)
InneW plenerze 4 czerwca 2016 - 5 czerwca 2016
Iluzjoniści, ogniomistrz i szczudlarze. Festiwal artystów ulicznych w Olsztynie

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu artystów ulicznych „Just Edi i przyjaciele w Olsztynie”. Edi wraz z przyjaciółmi pojawią się w Olsztynie, by podzielić się swoją energią i umiejętnościami.

Adrian Pruski, czyli Edi to performer uliczny, który zwiedził Europę i Indie, występując na rynkach, ulicach i deptakach, zadziwiając widzów iluzjami, sztuką cyrkową oraz swoim poczuciem humoru. W tym roku ponownie razem z przyjaciółmi pojawią się w Olsztynie, by podzielić się swoją energią i umiejętnościami.

Weekend, 4-5 czerwca to świetna okazja by obejrzeć niesamowite widowiska uliczne na żywo. Pierwszy dzień festiwalu odbędzie się na amfiteatrze Galerii Warmińskiej, natomiast drugiego dnia artyści pojawią się na olsztyńskim rynku. Podczas imprezy wystąpią niesamowici żonglerzy, kuglarze, iluzjoniści, ogniomistrz, szczudlarze oraz wszelkiej maści kuglarze.

Pośród nich pojawią się między innymi: Śpiewające trampki - duet akrobatyczny z numerem na 6 metrowej drabinie, Maciej Kulhwik- niesamowity iluzjonista z Wrocławia, Yasha Show- iluzjonista z Zamościa, Cojonez Grandez- tancerze breakdance, Jacek Kwapiński- ogniomistrz z Łodzi oraz wielu innych.

Impreza ma charakter familijny i zapewni wiele atrakcji dla całej rodziny, dlatego zapraszamy do zapisania tej imprezy w swoim kalendarzu wydarzeń i planów. Występy odbywają się w godzinach popołudniowych aż do wieczora.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. art #2004570 | 82.139.*.* 4 cze 2016 12:28

    Nawet dwa :) a jakby się ktoś uparł to i trzy - jeden na Grunwaldzkiej , drugi Zatorzanka i trzeci to Flumark w niedzielę na stadionie Warmii :)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Mientky #2004457 | 81.190.*.* 4 cze 2016 08:07

    To mamy w Olsztynie rynek?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz