Night in Harlem w Andergrancie

2016-05-13 18:51:46 (ost. akt: 2016-05-13 19:21:17)
Muzyka Nowy Andergrant (Olsztyn) 21 maja 2016
Night in Harlem w Andergrancie

Autor zdjęcia: Materiały organizatora/Nowy Andergrant

W sobotę (21 maja) w Nowym AnderGrancie, odbędzie się koncert Ryszarda Wolbacha.

Gościem olsztyńskiego klubu, będzie Ryszard Wolbach - współzałożyciel zespołu BABSZTYL, który zyskał popularność w latach 80-tych. To z jego repertuaru pochodzą takie utwory jak „Hej przyjaciele“, „W siną dal“ i „Kiedy góral umiera“, jeden z późniejszych hitów formacji HARLEM, utworzonej przez Ryszarda Wolbacha w 1993 roku. Był jej liderem do 2009 roku. W tym czasie grupa tworzyła takie przeboje jak: „Kora“, „5:30“ czy „Blues o zdradzie“. Z zespołami BABSZTYL i HARLEM występował wielokrotnie na największych polskich i zagranicznych scenach (Country Piknik w Mrągowie, Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu czy Woodstock). Obecnie realizuje wspólnie z Agencją IDO projekt „Kolory Nadziei“, w ramach którego powstawała pierwsza solowa płyta artysty pod tytułem „Wielki Dzień“.


Recital „Night in HARLEM“ to ekscytująca podróż przez muzyczne fascynacje Ryszarda Wolbacha, utrzymana w konwencji akustycznego grania pełna anegdot i humorystycznych dygresji. To świat ballady, bluesa, country, rocka i muzyki folk.

Ryszard Wolbach obchodzi w 2016 roku (o, matko!) 40-lecie swojej działalności artystycznej. Ten jubileuszowy recital artysty jest znakomitą okazją do spotkania z jego licznymi fanami, zarówno w kameralnym pomieszczeniu, jak i na dużej scenie plenerowej, w towarzystwie swojego nieodłącznego zespołu.

Ryszard Wolbach - Night in Harlem
21 maja (sobota), Nowy AnderGrant, Olsztyn
Bilety :przedsprzedaż: 25 zł (Nowy AnderGrant, Sarmata, RockFan), w dniu koncertu: 35 zł

Mat. prasowe organizatora***

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB