Celfie – Wiolonczela niebanalna

2016-05-16 09:11:06 (ost. akt: 2016-05-16 09:56:01)
Muzyka Olsztyn, Sarp, ul. Kołłątaja 14 2 czerwca 2016
Celfie – Wiolonczela niebanalna

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Wiolonczela niebanalna to autorski program popularnych piosenek, które każdy z nas słyszy na co dzień w radio, centrum handlowym czy też swoim własnym odtwarzaczu muzyki. Jest to muzyka jedyna w swoim rodzaju.

Występ Celfie intryguje słuchaczy nagrywaniem podkładu na żywo, zaskakuje znaną melodią, a następnie cieszy piękną grą tradycyjnej wiolonczeli. W programie można usłyszeć piosenki takich artystów jak: Michael Jackson, Lady Gaga, Kayah, Pharrell Williams czy ABBA.

Autorką i wykonawczynią programu jest Monika Wielechowska - rodowita olsztynianka, która w wieku 15 lat, pod wpływem ogromnego zauroczenia wiolonczelą rozpoczęła naukę gry na tym instrumencie. Okazało się to jej życiową pasją i po pięciu latach nauki dostała się na jedną z najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce: Akademię Muzyczną w Poznaniu, którą ukończyła w czerwcu 2015r.

Obecnie Monika koncertuje ze swoim solowym repertuarem oraz prowadzi aktywną działalność pedagogiczną, ucząc dzieci i młodzież gry na wiolonczeli. Pomysł na stworzenie własnego programu występów z nagrywaną na żywo muzyką zrodził się w maju 2015 roku. Wziął się z chęci występowania przed ludźmi i dzielenia się z nimi muzyką.

Celfie wierzy, że połączenie klasycznego instrumentu, techniki gry i aranżacji muzycznej z rozpoznawalnymi melodiami piosenek, rozbrzmiewających w centrach handlowych, radio i telewizji, może być pewnego rodzaju pomostem pomiędzy muzyką klasyczną a muzyką rozrywkową. Na tym pomoście, artystka z wielką radością spotyka się ze swoimi słuchaczami i pokazuję im swoją wiolonczelę niebanalną.

Serdecznie zapraszamy na występ Celfie i zachęcamy do rezerwacji stolików pod numerem telefonu 517 700 232.

Start: 2.06.2016, godz. 21:00
Klub Sarp, ul. Kołłataja 14, Olsztyn

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB