Raper Quebonafide wystąpi w Andergrancie!

2016-05-24 12:12:02 (ost. akt: 2016-05-24 13:07:22)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 28 maja 2016
Raper Quebonafide wystąpi w Andergrancie!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Wieczór z hip hopem zapowiada się wszystkim miłośnikom muzyki. W sobotę (28.05.) w Andergrancie wystąpi Quebonafide, ciechanowski raper. Początek koncertu o godz. 20.

Quebonafide to znany raper i założyciel wytwórni płytowej QueQuality. Jego muzyka charakteryzuje się świeżym spojrzeniem na rap. Muzyk łączy technikę rymowania, refleksyjność tekstów i niekonwencjonalnym, a nawet eksperymentalnym flow.

"Ezoteryka" to debiutancki album artysty, który już w przedsprzedaży pokrył się złotem. Pierwsze, oficjalne wydawnictwo Quebonafide, ujrzało światło dziennie w marcu 2015, jednak już w roku 2013 ukazał się pierwszy solowy, wydany własnym nakładem mixtape muzyka. "Eklektyka", bo tak zatytułowana jest produkcja, została świetnie przyjęta zarówno przez słuchaczy jak i recenzentów.

Quebonafide jest również współtwórcą singla "Euforia" z producenckiej płyty Pawbeatsa. Przez trzy lata muzyk wraz z Wesołą Ekipą (KrzyKrzysztof, Dj Myszka) zagrał ponad 300 koncertów nie tylko w Polsce, ale i zagranicą.

Obecnie raper pracuje nad drugim albumem solowym nagrywanym podczas podróży dookoła świata. Do tej pory wyszły dwa teledyski: "Oh My Buddha", nagrany w Tajlandii i "quebahombre" z Meksyku.

Quebonafide w Olsztynie:
Kiedy: 28 maja, godz. 20
Gdzie: Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32
Bilety: 25 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu koncertu
Dostępne w: Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32), SARMATA (ul.Skłodowskiej 28), ROCKFAN (dom handlowy INKA) i na www.andergrant.com/bilety


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB