Zgłoś dziecko do biegu! Impreza już 5 czerwca w Olsztynie

2016-05-27 14:00:00 (ost. akt: 2016-06-04 15:07:39)
Sport Olsztyn 27 maja 2016 - 5 czerwca 2016
Zgłoś dziecko do biegu! Impreza już 5 czerwca w Olsztynie

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

To będzie aktywna niedziela dla rodzin. Przyjdź 5 czerwca na piknik do Parku Kusocińskiego w Olsztynie!

5 czerwca widzimy się w Parku Kusocińskiego. O godz. 12 startuje piknik rodzinny organizowany przez „Naszego Olsztyniaka”, „Gazetę Olsztyńską”, „Fit nie Fat” i Fundację „Przyszłość dla Dzieci”. Podczas pikniku nie zabraknie tańców, śpiewów, gier i konkursów. Na scenie wystąpią zespoły dziecięce i młodzieżowe. Będzie też moc atrakcji dla aktywnych - bieg dla dzieci, konkursy i zabawy sportowe, trening z instruktorem, więc bierzcie ze soba maty!

Zaplanowaliśmy też zapierające dech w piersi pokazy taneczne, m.in. słynnych olsztyńskich cheerleaderek czy popisy wokalne i instrumentalne uczniowie olsztyńskiej szkoły muzycznej. Rozwiążemy też wiele konkursów i plebiscyt „Gazety Olsztyńskiej” na Małą Księżniczkę i Małego Księcia 2016 roku.
Tradycyjnie również w czasie naszego pikniku rozstrzygniemy akcję „Kilometry Dobra”. Na Warmii i Mazurach prowadzi ją Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”.
Zasady są proste: przez trzy miesiące zbieramy pieniądze, które fundacja wymieni na monety o nominale 1 zł. Podczas finału wspólnie ułożymy z nich ciąg monet monet, czyli Kilometry Dobra. Monety można zbierać wszędzie: w szkole, w pracy, w domu, wśród znajomych.

Będzie też coś dla pań, czyli parę bezcennych rad jak zadbać o urodę oraz pokazy makijażu. To tylko niektóre z atrakcji. Wstęp na nasz piknik jest bezpłatny. Nie może was zabraknąć. Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych. Tu nikt nie będzie się nudził.

Zapisy na biegi przez stronę internetową zakończyły się.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB